Od dawna jest wiadomo, że na Zachodzie pełno jest debili na wysokich pozycjach. Brytyjski pułkownik: „NATO wyśle ​​wojska na Ukrainę, jeśli bander-land upadnie" ... .


Tego rodzaju wypowiedzi są już gorsze niż szaleństwo. Brytyjski żołdak to kretyn czy do kwadratu kretyn ? Brytyjski pułkownik albo jest na prochach ?  Albo jest faktycznym  psychopatą ?

Od dawna jest wiadomo, że na Zachodzie pełno jest na wysokich pozycjach debili.


Brytyjski pułkownik: „NATO wyśle ​​wojska na Ukrainę, jeśli Ukraina (czytaj UPA_kraj) upadnie" . Niestety na zdegenerowanym Zachodzie jest pełno tego rodzaju psycholi, psychopatów którzy chcą ze względów na swoją psychiczną chorobę - miliardy ludzi utopić w oceanie krwi nie licząc się też z zagładą świata. 

"Kluczowa decyzja w sprawie Ukrainy zostanie podjęta w 2024 r"., powiedział brytyjski pułkownik, który uważa, że ​​jeśli siły rosyjskie poczynią poważny postęp i Ukraina upadnie, Sojusz Północnoatlantycki będzie zmuszony wysłać swoje wojska.

A to oznacza wojnę między Rosją a NATO w nadchodzących latach.
Wygląda na to, że Brytyjczycy dołączają do Niemców. Przypominam, że niemieccy analitycy i Minister Obrony Niemiec Boris Pistorius i Kanclerz Niemiec Olaf Scholz ujawnili w Bundestagu, że w obliczu zbliżającej się wojny z Rosją Europa musi zostać natychmiast i w krótkim czasie przezbrojona.

"A to dlatego, że po Ukrainie, Polska, kraje bałtyckie, a teraz Finlandia są kolejnym polem konfrontacji militarnych pomiędzy NATO a Rosją".

Ważne pytanie: 
Tylko kto znowu podszedł ze zbrodniczym agresywnym militarnym paktem NATO pod granice Rosji ? 
„NATO wyśle​​ wojska na Ukrainę”
Hamish de Bretton-Gordon, emerytowany pułkownik armii brytyjskiej, uważa, że ​​taki scenariusz jest bardzo prawdopodobny i będzie zależał od decyzji dotyczących przebiegu konfliktu.
Pogląd ten wyraził brytyjski ekspert ds. broni chemicznej i były dowódca brytyjskiego pułku broni ABC w wywiadzie dla Talk TV.
„Zachód zrobił już wszystko dla wojsk Kijowa, od pomocy po pomoc humanitarną i dostawy broni – więc ostatnim krokiem, jaki pozostał, jest wysłanie własnych żołnierzy". " Jak dotąd udało się tego uniknąć, jednak w przypadku poczynienia przez Rosję poważnych postępów w wojnie na Ukrainie nie można wykluczyć, że członkowie NATO – głównie USA i Wielka Brytania – a także inni zachodni sojusznicy, np. Australia, będą musieli ponownie rozważyć swoje stanowisko. " , powiedział.
Ten psychychopata pułkownik mówi, że każdy krok zależy od oceny państw NATO stopnia zagrożenia ze strony Rosji dla nich po zwycięstwie na Ukrainie:

„To naprawdę może oznaczać możliwość walki sił brytyjskich i innych na Ukrainie”.

"Zachód może uniknąć tej konieczności, zwiększając dostawy sprzętu wojskowego, zwłaszcza amunicji" – podkreślił !

"Jeśli jednak to się skończy, Zachód będzie musiał podjąć decyzję: pokój z Rosją ? czy formalne zaangażowanie NATO na Ukrainie i w wojnę w Europie Wschodniej ?"

Tylko tenże brytyjski debil nie może pojąć, że w takiej sytuacji to już nie będzie żadna wojna w Europie Wschodniej a III wojna światowa, tym razem nuklearna na całym ziemskim globie i USA tak jak i W Brytania zostaną spalone jako pierwsze, wymazane z powierzchni ziemi.  

Na szczęście w Turcji ludzie będący u władzy widzą działania tych debili i psycholi w NATO. 

Ruch Brytyjczyków i blokada Turków nie są przypadkowe.

Turcja podpaliła plan wojenny NATO: zamknęła Bosfor dla dwóch brytyjskich okrętów wojennych i zablokowała im dostęp do Morza Czarnego.
 
W tym świetle niedawnej próby Wielkiej Brytanii wysłania dwóch trałowców na Morze Czarne w celu wzmocnienia Ukrainy nie można uznać za przypadek.

Są to trałowce klasy Sandown HMS Grimsby i HMS Shoreham, których nazwy zmieniono na Czernihów i Czerkasy (od ukraińskich obwodów o tej samej nazwie).

Ciągła eskalacja ze strony brytoli.
Akcja brytyjska spowodowała zamknięcie przez Turcję Cieśniny, uniemożliwiając przedostanie się na Morze Czarne dwóm trałowcom podarowanym przez Wielką Brytanię banderowskiej ukraińskiej marynarce wojennej. Ankara skorzystała z praw przysługujących jej na mocy traktatu z Montreux.

Ogłoszone niedawno przez Wielką Brytanię utworzenie „koalicji morskiej” ma na celu położenie podwalin pod rozmieszczenie floty NATO na Morzu Czarnym. Jej misja miała się zbiegnąć z jednoczesnym zwiększeniem obecności morskiej NATO na Morzu Bałtyckim.
Głos rozsądku z Zachodu ? Po doświadczeniach i analizie ?
Całe życie byłem gotowy. Za moich czasów jeszcze pełniono służbę wojskową i pewnego złego dnia musiałem pojechać do Deventer na „kontrolę” i w pewnym momencie trzeba było wypełnić formularz. Sposób, w jaki to „dokończyłem”, był powodem, dla którego musiałem zgłosić się do dowódcy, który zapytał mnie, czy chcę powołać się na ustawę o sprzeciwie sumienia. Dotyczyło to pacyfistów i mogli wówczas otrzymać alternatywny pobór, który trwał o 6 miesięcy dłużej niż zwykły pobór, podczas gdy osoby całkowicie odmawiające trafiały do ​​​​więzienia".

"Zgodnie z prawdą stwierdziłem, że chciałbym opanować szlachetną sztukę wojenną, by potem wykorzystać nabyte umiejętności w stosunku do „wroga”. Nie byłem wówczas zwolennikiem Rosjan, ale nienawidziłem i nadal nienawidzę amerykańskiej okupacji Europy i dlatego mam nadzieję, że NATO (i jego polityczne ramię, UE) zostanie zniszczone".

"Teraz, kilkadziesiąt lat później, ten moment jest już bliski. Miałem nadzieję, że NATO rozpadnie się po całkowitym upokorzeniu na Ukrainie, ale wiele ostatnich artykułów i wypowiedzi wskazuje, że USA chcą po raz kolejny podpalić kontynent europejski. A nasi niewolniczy politycy i generałowie są oczywiście posłuszni – nawet jeśli w tym celu musieliby dokonać ludobójstwa na własnym narodzie – w przeciwnym razie nigdy nie awansowaliby w hierarchii" .

________________________________________________________________________________________
A ten głos tego psychopaty z Zachodu !  
„Całe społeczeństwo” musi być gotowe, „jeśli coś pójdzie nie tak” – powiedział generał Martin Wijnen.
Holandia musi pilnie przygotować się na wyzwanie dla bezpieczeństwa, jakie stwarza „coraz bardziej asertywna” Rosja, powiedział w czwartek dowódca armii kraju, generał porucznik Martin Wijnen. Holandia musi wzmocnić armię i pomóc społeczeństwu dostosować się do ewentualnych trudów wojny – dodał.
"Moskwa może mieć plany wobec państw bałtyckich – byłych republik radzieckich, które od tego czasu dołączyły do ​​NATO i UE – po tym, jak skończy się z Ukrainą, stwierdził generał.
„Holandia nie powinna myśleć, że [jej] bezpieczeństwo jest gwarantowane tylko dlatego, że jesteśmy 1500 kilometrów stąd” – ostrzegł Wijnen, dodając, że „Rosja staje się silniejsza”.
Zabawne, że ci sami politycy, dziennikarze i generałowie od roku mówią, że Rosja jest na skraju upadku, że skończyła jej się amunicja, a rosyjscy żołnierze to banda pijaków.

Wijnen powiedział w czwartek gazecie De Telegraaf, że "Holandia „musi popracować nad [swoją] gotowością operacyjną i zapewnić wystarczające środki odstraszające, aby pozbawić każdego przeciwnika odwagi do [zaatakowania] nas".

Twierdził także, że „Rosja rozumie tylko jeden język” i jest nim „silny język sił zbrojnych”.
Uwaga. Ten człowiek jest kompletnym idiotą.
Nie będę nawet wchodził w absurdalne możliwości militarne Holandii.

Ale czy wiecie, jaki język rozumie także Rosja ?  Tym językiem dla Rosji jest słowo POKÓJ i KONIEC istnienia zbrodniczego PAKTU SZATANA którym jest NATO !!!

Pokój.
Tak w ramach POKOJU na ŚWIECIE ze strony Unii Europejskiej zaproponuj ponowne otwarcie Nordstream.
Przestań zachowywać się jak prostytutka dla USA i zawrzyj z Rosją lukratywną dla obu stron umowę gospodarczą i energetyczną. To nie Putin rujnuje i atakuje Unię Europejską.

To USA niszczy EUROPĘ, DOBROBYT ŻYJĄCYCH w EUROPIE LUDZI to STANY ZJEDNOCZONE  WYSADZIŁY nasz ŻYCIODAJNY  EUROPEJSKI  GAZOCIĄG i w Unii Europejskiej nastąpiła gospodarcza stagnacja.


Według De Telegraaf generał, który dowodzi Królewską Armią Holenderską od 2019 r., również określił armię holenderską jako „sparaliżowaną cięciami budżetowymi”. Jak podaje gazeta, Holandia zniosła pobór do wojska w 1997 r., a teraz boryka się obecnie z „poważnymi niedoborami kadrowymi”.

Wijnen mówił o konieczności zwiększenia liczebności armii i przestrzegł, że „Holandia musi ponownie nauczyć się, że całe społeczeństwo musi być przygotowane, jeśli coś pójdzie nie tak” – powiedział Wijnen.

Armia holenderska prowadzi obecnie kampanię pod nazwą „Rok służby”, która zachęca młodych ludzi do odbycia dwunastu miesięcy ochotniczej służby wojskowej. 

Ale  czy Holendrzy chcą gnić w ziemi za amerykańskich i holenderskich i nato-wskich psychopatów, nie mówiąc już nic o banderowskich zbrodniarzy ?

Ten generał sam przyznał, że w tym roku w programie wzięło udział zaledwie około 600 osób, podczas gdy „powinno być od dwóch do trzech tysięcy”.

Wijnen nawoływał także holenderskie społeczeństwo do poprawy swojej „odporności” poprzez przechowywanie „zaopatrzenia, żywności i wody pitnej” w piwnicach, aby w odpowiednim czasie mogło „wchłonąć”.

Mając w armii takiego psychola to stach się bać !!!
Bo psychpata ma przyjemność z cudzej tragedii i gdy widzi cierpienie i śmierć innych. 

_________________________________________________________

Szaleństwo tych umundurowanych debili i kretynów a właściwie psycho- ścierwa nie zna granic.

To nie Rosjanie plądrują, podpalają i gwałcą na naszych ulicach w Europie. To są wpuszczane do Unii Europejskiej hordy dziczy bez żadnej kontroli i to miliony obcych z różnych stron świata w tym wpuszczane są z zachodniej części Ukrainy różne nazistowskie szumowiny. Ze strony Rosji nie ma zagrożenia, jesteśmy atakowani z Południa i z banderowskiej Ukrainy. Jeśli naprawdę chcemy wypowiedzieć wojnę komukolwiek, to musimy wypowiedzieć wojnę całej zniszczonej przez Zachód Afryce i obecnym banderowskim zombies na Ukrainie. A tak właściwie to wypowiedzieć walkę z polityczntmi i militarnymi oszołomami w Unii Europejskiej, którzy jak widać za wszelką cenę chcą nas unicestwić.  
A interesujące jest to, że możemy nawet mieć szansę przeciwko temu, tylko należy pozamykac w szpitalach dla wariatów amerykańskich, brytyjskich, niemieckich, holenderskich i z innych państw należących do NATO polityków i generałów, pułkowników i innych bandytów, którzy nie liczą się z miliardami ludzkich istnień i zagładą cywilizowanego świata.