➖➖➖➖➖ Najwyższy czas na nową NORYMBERGĘ ale tym razem  LUDOBÓJCAMI SĄ ŻYDZI !!!.  ➖➖➖➖➖


Najwyższy czas na nową NORYMBERGĘ 〰〰

Ale tym razem  LUDOBÓJCAMI    są     ŻYDZI !!!


                 Żydowskie zbrodnie i żydowscy zbrodniarze.

    Rozpoczęła się sprawa karna o ludobójstwo przeciwko Izraelowi  Żydowscy zbrodniarze stosują metody rodem z hitlerowskich Niemiec  !!!.
Pierwszy dzień sprawy skierowanej przez Republikę Południowej Afryki przeciwko Izraelowi jest już przed Międzynarodowym Trybunałem Sprawiedliwości w Hadze.

Władze Południowej Afryki uważają, że ​​Izrael dopuszcza się ludobójstwa Palestyńczyków w Gazie. Republika Południowej Afryki przyznaje, że Hamas przeprowadził 7 października atak na Izrael, „ale żaden atak, bez względu na to, jak poważny, nie usprawiedliwia żydowskich polityków i żydowskiej armii do naruszenia Konwencji o ludobójstwie”. Izrael nie ma prawa pod pretekstem, że się broni dokonywać masowych morderstw ludności cywilnej przy użyciu bomb, artylerii i bombardowań dywanowych na dzielnice mieszkańców. Republika Południowej Afryki zwróciła się do sędziów o wydanie orzeczenia wstępnego wzywającego Izrael do zatrzymania ataków i złożenia broni i zezwolenia na większą pomoc. 
Orzeczenie tymczasowe ma zostać wydane za kilka tygodni.

A w tym czasie żydowscy zbrodniarze z Netanjahu zdążą wymordować następne 25 tysięcy Palestyńczyków w tym głównie dzieci i kobiety.

Uwaga.
Poza tym, kto powiedział, że izraelscy żydowscy zbrodniarze będą respektować wyrok tego trybunału skoro Izrael oficjalnie nie uznaje jurysdykcji Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości w Hadze. I co najgorsze żydowscy zbrodniarze winni ludobójstwa mają parasol ochronny największego zbrodniarza po drugiej wojnie światowej,  Stanów Zjednoczonych Ameryki. 

Można obawiać się,  że będzie tak samo jak ze wszystkimi REZOLUCJAMI ONZ, które są żądające zaprzestania okupacji Ziem Palestyńskich.  Po prostu syjonistyczny żydowski reżim zignoruje i będzie dalej  mordować Palestyńczyków. 
Dziwne jest i to bardzo dziwne, że żaden kraj arabski nie zwrócił się do tego Trybunału a zrobiła to  odległa o tysiące kilometrów Republika Południowej Afryki.  Pewnie wiara w sprawiedliwość tego gremium w MTK w Hadze jest ze strony Arabów zerowa, tak samo jak wartość bez_zębnych Rezolucji ONZ w kwestiach izraelskiej okupacji Palestyny, które dostarcza Izraelowi od dziesięcioleci  ONZ. 

Uważam, że Republika Południowej Afryki też nie wierzy w efekty tegoż Trybunału ale doświadczona tyranią człowieka "białego" i zbrodni szaleństwa apartheidu chce przynajmniej okazać solidarność z Palestynczykami ofiarami żydowskiego apartheidu - terroru i zbrodni ludobójstwa.