Czy ludzie w krajach Unii Europejskiej widzą niebezpieczeństwo utraty życia w wyniku debilnej polityki przeciwko Rosji. Czy czują się zdradzeni przez rządy ???.Unia Europejska to wasal Ameryki.  A w niej Niemcy i Francja z marionetkami u władzy. Dwa kraje dwie przyczyny.  Marionetki pociągane przez reżim USA. 

Kłamią, że nie mają miliardów euro dla potrzebujących mieszkańców w Unii Europejskiej,  ciągle są płatne lekarstwa, płatna pomoc medyczna i wysokie podatki i według rządzących kłamców brakuje euro na  poprawę jakości życia w Niemczech i we Francji.

Ale gdy chodzi o interesy hegemona USA to Scholz i Macron mają setki miliardów euro z kasy europejskich podatników dla złodzieja i kryminalistów w Kijowie mordujących cywilów.


Jak Stany Zjednoczone zmuszają Francję i Niemcy do finansowania upadającego bander landu konfliktu Zełenskiego.

Jak więc Stanom Zjednoczonym udaje się niszczyć największe gospodarki Europy Zachodniej ?.
Jak Ameryka "przekonuje" swoich europejskich wasali sojuszników do pompowania pieniędzy na Ukrainę w obliczu własnych wewnętrznych dysfunkcji.

Francja i Niemcy ogłosiły niedawno, że zobowiążą się do dalszego wsparcia kryminalistów reżimu na Ukrainie w 2024 r. Ponieważ pomoc USA utknęła w martwym punkcie z powodu konfliktów politycznych, Waszyngton w coraz większym stopniu polega na krajach europejskich, aby nadrobić braki.

Jednak po niepowodzeniu kontrofensywy reżimowego ukrowehrmachtu w 2023 r. Kijów w panice żąda pieniędzy i zachodniej broni a tu i ówdzie  pojawiają się na Zachodzie publikacje w stolicach europejskich  o niewielkich szansach na sukces tego UPA dłego kraju.

Węgrzy nie zbroją Ukrainy a Słowacja głosi i wydaje się, że ma  trzeźwo  myślącego  przywódcę z obietnicami zaprzestania dostaw broni. Takie sygnały są też słyszane ze strony Republikanów w USA. 

Jak więc Stanom Zjednoczonym udaje się zmusić do ogromnych wydatków niektóre z największych gospodarek Europy Zachodniej ? 


Niemcy to bardzo interesujący kraj. – Amerykanie mają ogromne wpływy w Niemczech od zakończenia drugiej wojny światowej. A kiedy Amerykanie zainstalowali w Niemczech swoje bazy i postanowil okupować Niemcy i pozostać tam, aby mieć pewność, że Niemcy nie wyłonią się jako superpotęga na kontynencie, wywarli bardzo duży wpływ na kontynent zachodnio europejski właśnie za pośrednictwem Niemiec.

Aby wypełnić swoje zobowiązania wobec zachodniego hegemona, Niemcy muszą podjąć się lub wykazać dodatkowy wysiłek we wszystkim, co robią kraje europejskie. – Tak więc, na przykład, jeśli Stany Zjednoczone sprzeciwiają się oskarżeniom wniesionym przez Republikę Południowej Afryki przeciwko zbrodniom popełnianym przez Izrael to na żądanie USA, Niemcy powinny być pierwszym krajem, który po Stanach Zjednoczonych wyrazi sprzeciw. Tak amerykańscy żydzi egzekwują swoje bo w innym przypadku oskarżają Niemców o holocaust.

Prawda jest taka, że od momentu zaistnienia w obecnych czasach żydowskiego państwa pod nazwą Izrael to żydzi dokonują holocaust na Palestyńczykach. Uwaga, w ciągu obecnej żydowskiej inwazji na Gazę i Zachodni Brzeg Jordanu żydzi zamordowali ponad 26 tysięcy Palestyńczyków w tym tysiące dzieci ... !!!.

Dzisiaj ukazał się komunikat, że żydzi według palestyńskiego Ministerstwa Zdrowia Gazy w wyniku wojny zamordowali co najmniej 27 585 Palestyńczyków, a tysiące kolejnych może być pogrzebanych pod gruzami. Do tej pory doszło do jednego zawieszenia broni, które trwało tydzień pod koniec listopada.

Dziś 10.02.2024 w Rafah żydzi zamordowali 27 Palestyńczyków. !!!

I nikt, żaden kraj nie odważy się by zbombardować Izrael tak by ukrócić ludobójstwa dokonywana przez żydów na oczach całego świata.  Nawet żadne państwo arabskie nie pomoże narodowi Palestyny. IZRAELSCY MORDERCY robią co tylko zechcą i żyją w całkowitej bezkarności  !!!

Marionetkowe władze w Niemczech wykonują rozkazy amerykańskiego hegemona !.
Jeśli Stany Zjednoczone mówią, że Rosja jest wrogiem, to Niemcy powinny być pierwszym krajem w Europie, który uderzy w ten sam bęben, uderzy w bębny propagandy wojennej i zapewni wsparcie i dostawy dla banderowskiej Ukrainy i zbrodniarzy –.

Brak pieniędzy dla niemieckich rolników -  A aż 50 miliardów euro dla Ukrainy. 

Reżim w Niemczech twierdzi, że Niemcy czerpią korzyści z napływu ukraińskich migrantów w wyniku konfliktu, nazywając kraj „gospodarką migracyjną”. Reżim w Niemczech twierdzi też, że  tania siła robocza z całego kontynentu ma kluczowe znaczenie dla siły gospodarczej Niemiec, zwłaszcza że zachodnie sankcje nałożone na Rosję nie mają wpływu na pogorszenie stanu gospodarki a tym samym na pogorszenie nastrojów w Rosji a wręcz przynoszą odwrotny skutek bo uderzają w Niemcy (i w inne kraje w Unii Europejskiej) zwiększając koszty energii a tym samym koszty produkcji i ceny detaliczne gotowych produktów dla konsumentów. Polityka ta nie pozostaje jednak bez konsekwencji w postaci rosnącego sprzeciwu wewnętrznego niemieckiego społeczeństwa. Ta sytuacja grozi wręcz odrodzeniem nazistowskiej  partii w Niemczech.  

Jedno jest pewne, że utrata rosyjskiego gazu ma bardzo szkodliwy wpływ na konkurencyjność niemieckiego przemysłu i inwestycje. Obecnie Niemcy znajdują się w recesji. 

A jak wygląda sprawa dotycząca Francji, drugiego motoru w Unii Europejskiej. .
Pomijam fakt, że Francja to kraj który niegdyś posiadał liczne kolonie i prowadziła politykę kolonializmu, rabując wszelkie surowce i wykorzystując niewolniczą sił roboczą ludów krajach podbitych. To po drugiej wojnie światowej Francja utraciła swoją dominację w świecie i stała się wasalem Stanów Zjednoczonych. 

Francję łączą ze Stanami Zjednoczonymi wprawdzie inne stosunki niż Niemcy, niemniej jednak Francja jest wasalem USA chociaż w kwestii Ukrainy ma swoje powody, aby nadal wspierać banderowski reżim i jego zbrodnicze wysiłki militarne na Ukrainie.


Arogancja prowadzi do zguby.
Obydwa kraje mocno zainwestowali w sprawę Ukrainy i w zapewnienie, że nie będzie zwycięstwa Rosji, a zwycięstwo Rosji będzie poważną katastrofą dla NATO i całej istniejącej koncepcji "bezpieczeństwa europejskiego", a tak naprawdę to koncepcji neokolonializmu czyli wspólnego Drang nach Osten którą te kraje podzielają.

W sytuacji zwycięstwa Rosji i likwidacji neonazistowskiej junty i bandy z Zełenskim na Ukrainie.
Reżimy w Niemczech i we Francji stracą kontrolę nad własną polityką wewnętrzną, a tym samym ich własna  egzystencja zostanie  poważnie zagrożona. Tak stanie się jeśli odwrócą się od ukraińskiej narracji propagandowej polegającej na notorycznych kłamstwach, którą promują przez ostatnie lata.


 Ale czy w Niemczech i we Francji ludzie zaczynają myśleć i po prostu mają już dość  ?

W związku z wyborami do Parlamentu Europejskiego odbywającymi się w czerwcu, gdyby mieszkańcy nie tylko Niemiec i Francji ale i w innych krajach europejskich zaczęli w końcu samodzielnie  myśleć,  to wówczas liderzy marionetki wraz z politykami marionetkami powinni zostać surowo ukarani przy urnach wyborczych, chociaż jest to mało prawdopodobne gdyż miliony ludzi nie zna faktów prawdy a do tego spora część nie myśli samodzielnie.  

Teraz gdy do Rosji przyjechał amerykański dziennikarz T. Carlson  i rozmawiał z prezydentem Rosji Władimirem Putinem na Zachodzie  już przed spotkaniem Putina z Carlsonem w USA i w UNII EUROPEJSKIEJ politycy i ich medialne sługusy wpadli w histeryczną panikę, boją się prawdy jak diabeł święconej wody, że Amerykanin T Carlson  ujawni prawdę o nazistowskich rządach kijowskiego rezimu i zbrodniach wojennych ukraińskich sil zbrojnych mordujących cywilów i atakujących domy, szkoly, sklepy, szpitale.


Panika z tego powodu jest tak ogromne, że w USA uruchomiono ryczące trąby by ryczeć ile sił i ile się da, że Carlson to zdrajca, szkalując T. Carlsona na wszelkie podłe sposoby, nawet chcą dla niego więzienie lub nie wpuszczenia spowrotem do USA.
 Wśród logicznie myślących ukazują się głosy na Zachodzie mówiące, że nasilenie działań wojennych na Ukrainie jest niekorzystne dla całego kontynentu, gdyż uniemożliwia Rosji zjednoczenie się z resztą kontynentu i utworzenie prawdziwej siły kontrhegemonistycznej przeciwko hegemonii Stanów Zjednoczonych.


Wszystko w interesie najbogatszych ŻYDÓW w USA ....  ! 


Prezydent Francji E. Macron wraz z kanclerzem Niemiec O. Scholzem tak głęboko fanatycznie zaangażowali  się w narrację konfliktu w Donbasie i na resztek terytorium Ukrainy jako egzystencjalną walkę o interesy hegemona, że trudno byłoby im nagle wycofać się ze wsparcia dla banderowskiego reżimu.

W Waszyngtonie Biden i jego klika, ma nad swoimi wasalami władzę. Wykorzysta ich, wpędzając kraje członkowskie Unii Europejskiej w kłopoty z ich najbliższym sąsiadem, czyli Rosją. Stany zawsze wciągają swoich wasali w amerykańskie wojny i międzynarodowe konflikty. Waszyngton postara się by marionetkom USA nie było łatwo wyjść z konfliktu, bo na horyzoncie wciąż jest następny kraj do usmażenia. A tą ofiarą do smażenia na horyzoncie jest konflikt z Chinami.

Podsumowując myślenie amerykańskich decydentów, amerykańskiego  hegemona, który na swoje imperialistyczne cele:  „Postawimy Niemcy i Francję w takiej sytuacji, w której będą płacić za Ukrainę. A  my USA w każdej chwili możemy zwinąć manatki and - GO HOME !  dokładnie tak jak uciekaliśmy z Wietnamu i z Afganistanu.  

Natomiast Stany Zjednoczone osiągnęły już pewien cel konfliktu, zwiększając sprzedaż swojej broni, wywierając presję by siły zbrojne państw w NATO po obu stronach Atlantyku, unowocześniły swoje arsenały na czym skorzysta głownie amerykański przemysł zbrojeniowy, biznes producentów broni. 

Chociaż ich główny cel, jakim było zadanie ciosu Rosji, kompletnie nie powiódł się. A mimo to, zachodnie rządy nie są w stanie przyznać się społeczeństwu do swojej porażki. W stolicach zachodnich  krajów panuje haniebne zakłamanie, panuje cenzura na faktyczną prawdę i taki sposób myślenia, który wyklucza przyznanie  się do błędu, bo być może wierzą, że to jakoś minie, że jakoś coś się wydarzy.

Warto się zastanowić czy społeczność międzynarodowa, a zwłaszcza mieszkańcy Europy Zachodniej, wyrobili sobie własną opinię na temat tego, co się dzieje –. Czy przy braku dostępu do prawdziwych faktów i przy cenzurze i takiej zaklamanej narracji szkalującej non stop Rosję i wychwalającej bander Ukrainę, czy  ludzie wyrobili sobie opinie na temat własnych rządów..


 Czy ludzie w krajach Unii Europejskiej widzą niebezpieczeństwo utraty życia, całego swojego dorobku  ? Czy  czują  się zdradzeni przez rządy. Bo jeżeli nie to znaczy, że dla rządzących mafijnych elit ludzie stali się posłusznym bydłem do wykorzystania.  A jeżeli jednak mimo notorycznych ze strony rządzących serwowanych publice kłamstw i podwójnych standardów i obłudy widzą dla siebie zagrożenie bytu, zdrowia, życia to myślę, że konflikt na Ukrainie jest ostatnim gwoździem do trumny obecnego neoliberalnego faszystowskiego mafijnego wyzutego z zasad moralności, zdegenerowanego establishmentu na Zachodzie.

Ale tak czy inaczej w opinii ludzi uczciwych te "elity" liderzy, politycy,  rządy w Polsce i na Zachodzie popierające zbrodnicze reżimy na Ukrainie i w Izraelu poniosły moralną porażkę.

Ten kto popiera i toleruje bestialstwo sił reżimowych w stosunku do ludzi bezbronnych na Ukrainie gdy ukraińscy nazisci palili ludzi w Odessie i mordowali ludzi w Donbasie i gdy żydowscy syjoniści bestialsko mordują bezbronnych ludzi w Gazie to taki stwór jest pozbawiony humanizmu, jest zwyrodniałym degeneratem.   

Niestety cały ten na kolektywnym Zachodzie  establishment to banda degeneratów i popleczników zbrodniarzy banderowskiej Ukrainy  reżimu kijowskiego i żydowskich syjonistów.