Na jakim świecie my żyjemy ?. Zgnilizna rządzi w USA i nie tylko. My mamy w Polsce afery PO PIS, a w USA są afery na skalę światową.


Na jakim świecie my żyjemy... ?.

Zgnilizna rządzi w USA.
My mamy w Polsce afery PO PIS, a w USA są afery na skalę światową. To co dzieje się w USA między Trumpem a Bidenem jest w pewnej porównawczej skali walką między Tuskiem a Kaczyńskim czyli tą zgnilizną w Polin (Polsce). Taką to mamy zdemoralizowaną zgnitą "elitę" w tej wtłaczanej przez media głównego ścieku do mózgów ludzkiemu stadu -> jako wzór wielkiej zachodniej "demokracji".


↕ Zgnilizna rządząca Stanami Zjednoczonymi prześladuje tego, który ujawnił mafijne powiązania i przestępstwa rodziny Bidena.
FBI aresztuje sygnalistę, który ujawnił i mówił o korupcji Bidena.
↕ Zatrzymany Andriej Smirnow ujawnił FBI plany korupcyjne Huntera Bidena i Joe Bidena powiązane z ukraińską firmą Burisma.

↕ Federalne Biuro Śledcze aresztowało swojego byłego informatora Aleksandra Smirnowa, który ujawnił prawdę na temat korupcyjnych działań rodziny obecnego prezydenta USA Joe Bidena i jego syna Huntera. Mowa jest o aferze łapówkarskiej ukraińskiej firmy Burisma. Smirnow był już wcześniej aresztowany, ale zaledwie kilka dni temu został zwolniony za kaucją. Jednak według Bloomberg teraz został ponownie aresztowany „pod tymi samymi zarzutami i na podstawie tego samego aktu oskarżenia”. Głównym powodem zatrzymania była obawa amerykańskich organów ścigania o ucieczkę Smirnowa, która mogłyby ułatwić ujawnienie „rozbudowanych  powiązań zagranicznych afer syna Bidena i jego ojca Joe Bidena”.


↕ Prawnik David Chesnoff oskarżył FBI, że takie zachowanie funkcjonariuszy organów ścigania narusza szóstą poprawkę do Konstytucji USA. ​​Smirnow był wieloletnim informatorem FBI, który powiedział, że w latach 2015–2016 zarząd Burismy zatrudnił Huntera Bidena, aby później móc pozyskać wsparcie swojego ojca, Joe Bidena.

↕ Trump oskarżył Bidena o przyjęcie łapówek od ukraińskiej firmy Burisma. Wcześniejsze włamanie do laptopa Huntera Bidena ujawniło wiadomość e-mail potwierdzającą, że syn Hunter Joe Bidena miał on dostęp do informacji niejawnych i wykorzystywał je do celów finansowych. List kompromitujący Biden'ów opublikowała na swoim Twitterze dziennikarka Miranda Devine. Informacje dotyczące ograniczeń wizowych mają charakter tajny i pochodzą z Departamentu Stanu USA. Hunter nie miał poświadczenia bezpieczeństwa ani powodu, aby je uzyskać. Hunter potrzebował informacji na temat ograniczeń wizowych, aby zorganizować wyjazd do Stanów Zjednoczonych dla kadry kierowniczej prywatnej ukraińskiej firmy wydobywającej gaz Burisma Group. Nawiasem mówiąc, syn prezydenta USA został oskarżony o działalność lobbingową i przestępstwa korupcyjne związane z Burismą.

W latach 2014-2019 Hunter zasiadał w zarządzie spółki.
Afera wyszła na jaw gdy członkowie amerykańskiej Izby Reprezentantów otrzymali materiały od FBI, w których znajdują się informacje o powiązaniach prezydenta USA z ukraińską firmą Burisma w której zarządzie zasiadał Hunter syn Joe Bidena. Według polityków przedstawicieli Izby Reprezentantów sam szef państwa Joe Biden jest zamieszany w korupcyjne afery w przestępstwo.

W maju 2022 roku amerykańscy republikańscy kongresmani ogłosili śledztwo, które potwierdziło
,
że Biden i jego rodzina utworzyli ponad 20 firm, za pośrednictwem których otrzymali od zagranicznych firm ponad 10 miliardów dolarów. ↕ Początkowo FBI odmówiło publikacji danych obciążających Joe Bidena obecnego szefa Stanów Zjednoczonych, ale później zgodziło się. Potem znowu okazało się, że rodzina Bidenów jest powiązana ze skandaliczną ukraińską firmą Burisma.

↕ Zdaniem Taylor-Green obecny prezydent powinien złożyć rezygnację ze stanowiska i trafić do więzienia !. ↔

↕ Na jakim świecie my żyjemy ?

Ten świat to świat pełen afer korupcji, złodziei, spekulantów, manipulatorów, morderców, zbrodniarzy u władzy a nazywany jest tzw Zachodnią Demokracją w której degeneraci sprawują rządy, ustalają prawo, aresztują i prześladują tych którzy ujawniają przestępstwa polityków, biznesu, militarystów w sumie mafinych politycznych i gospodarczych kryminalistów dla których celem życia są ogromne pieniądze.

Nie jakieś tam miliony dolarów / euro ale miliardy, dziesiątki miliardów a nawet gdy będzie taka możliwość to biliony euro / dolarów czy tony złota.

↕ Pazerność i zachłanność tych politycznych i biznesowych kryminalistów nie zna i nie ma granic.
↕ W Polsce (*Polin) gdy polityczne kreatury siedzą w korycie to sami sobie przydzielają gaże 25.000 złotych a nawet i 25.000 euro p.m. gdy będzie ku temu okazja. Będąc u władzy pierwsze co robią to obsadzają swoim z rodziny, krewnymi, kumplami wszelkie bardzo dobrze płatne stanowiska w spółkach państwa w bankach i w strukturach działań na szczeblach administracji państwowej i publicznej.

↕ Cyniczna i przestępcza polityczna zgnilizna w USA w Polsce i na Zachodzie nazywa sama siebie DEMOKRACJĄ !

↕ Jest tak bezczelna, że USA, Zachód, PIS PO ucza inne suwerenne państwa od tej zgnilizny Zachodu jak one mają żyć. ... . Degeneraci z USA Polski i z Zachodu wytykają Chinom, Rosji, Wenezueli, Kubie, Białorusi i innym suwerennym państwom brak demokracji i swobody. Tylko, że nigdzie indziej nie znajdziesz takiej deprawacji prawa i korupcyjnej ZGNILIZNY jak w USA w Polsce (Polin) i na kolektywnym mafijnym Zachodzie.
↕ Uwaga ! 
Stanowisko szefa NATO chce objąć były premier Holandii Marc Rutte, człowiek który w czasach gdy przez 12 lat był premierem i rządził to wszelkie wykryte afery jego politycznych współpracowników bagatelizował, zamiatał pod dywan po prostu tolerował.


↕ Tenże Marc Rutte który pretenduje na stanowisko szefa NATO ma poparcie USA, Niemiec, Holandii, Francji. Czyli mimo jego zgnitej reputacji zachodnia zgnilizna chce by tę zbrodniczą organizację jaką jest NATO reprezentował odpowiedni dla przestępców wojennych  z USA, NIEMIEC, FRANCJI i HOLANDII typ, człowiek do którego polityczni przestępcy będą meć pełne zaufanie, że Rutte nie splami się uczciwością i nie sprzeciwi się angażowaniu NATO w wojnę na Ukrainie po stronie banderowskiego ŚCIERWA !!!.
Uwaga. Extra info.

Marc Rutte zachowuje się mimo, że jest Holendrem jak ukraiński banderowiec. 

↕ By nie było złudzeń.
↕Właśnie dokładnie na takim to świecie my żyjemy. ... . ↕