Rewolta na terenie resztek kraju ERROR 404. Hyeny rzucają się do gardeł przeciwników. Armia ukrów UBABRANA w zbrodnie chce obalić UBABRANEGO we krwi i klęsk zbrodniarza Zełenskiego !

Doniesienia medialne:

Część ukraińskiej armii planuje zamach na Zełenskiego.

Informacje zebrane przez rosyjskie służby wywiadowcze wskazują, że funkcjonariusze elitarnych jednostek banderowskiej Ukrainy są niezadowoleni z rządu Zełenskiego i planują jego obalenie – podaje RT.de.Agencja informacyjna RIA Nowosti podała w poniedziałek, powołując się na źródła w rosyjskich służbach wywiadowczych, że dowódcy i bojownicy tych jednostek na Ukrainie planują obecnie zamach stanu by usunąć głównego winnego klęski Ukrainy klauna Zełenskiego. Z raportu wynika, że ​​byli niezadowoleni ze zmian w kierownictwie wojskowym kraju, zwłaszcza z usunięcia byłego naczelnego wodza Walerego Salushnego, i poważnie rozważają opcję użycia przemocy.

RIA Novosti cytuje swojego rozmówcę w następujący sposób:

„Nasi specjaliści uzyskali dostęp do źródła, na którym komunikują się przedstawiciele różnych elitarnych jednostek wroga, takich jak Marines, Sił Specjalnych, Wywiadu, jednostek specjalnych SBU i różnych batalionów nacjonalistycznych. To są specjaliści, którzy są wyraźnie niezadowoleni ze zmiany dowództwa. Poważnie dyskutują o sposobach obalenia obecnego rządu i dowództwa sił zbrojnych”.

Określono, że specjaliści uzyskali dostęp do tajnego kanału Telegramu o nazwie „ParaBelum”, w skład którego wchodzą zradykalizowani bojownicy elitarnych jednostek Sił Zbrojnych Ukrainy.

Z materiałów uzyskanych przez RIA Nowosti wynika, że ​​wojsko jest niezadowolone z działań Zełenskiego i powołanego miesiąc temu nowego Naczelnego Dowódcy Sił Zbrojnych Aleksandra Syrskiego.

Dowódca grupy rozpoznawczej 80. Oddzielnej Brygady Powietrznodesantowej Armii Ukraińskiej Maksym Szewcow pod pseudonimem Sima wzywa członków „ParaBelum” do obalenia Zełenskiego:

„Jeśli naród nie powstanie, by bronić Załużnego, jeśli armia nie powstanie, by bronić Zaluznego, to ten szczur (Zełenski – przyp. red.) wszystkich zniszczy". "Zniszczmy tego zielonego szczura i przywrócimy Załużnego […] "Tak naprawdę to my powinniśmy zastąpić Zełenskiego”.

Zełenski 8 lutego usunął Zalużnego ze stanowiska naczelnego wodza.

Dziennikarze „Washington Post” mówią, że dowódca wojsk może stanowić zagrożenie dla Zełenskiego, jeśli ten zdecyduje się na karierę polityczną. Ministerstwo Spraw Zagranicznych Ukrainy poinformowało w czwartek, że zatwierdziło kandydaturę Załużnego na stanowisko ambasadora Ukrainy w Wielkiej Brytanii.

 

Co ciekawe zmiana jednego zbrodniarza Zełenskiego na innego zbrodniarza Załużnego w kwestii oczyszczenia Ukrainy z nazistów i banderowców nie będzie miało żadnego znaczenia dla Rosji i na dokończenie rosyjskiej Specjalnej Operacji Wojskowej na Ukrainie, która zakończy się po całkowitej  likwidacji kryminalnego reżimu kijowskiego i Zachodniej agentury głównie USA i brytyjskiej.