Kryminalna junta zachowuję się jak szaleniec ! . Wysyła swoich nazistów na pewną śmierć. To jest nawet dobre dla denazizacji, gdyż sami swoich posyłają bezpośrednio do ich idola bandery.


To nie jest pytanie, to są fakty.     Ukraińcy stracili rozum. 

Ukraińcy z ukrowehrmachtu  próbowali wkroczyć do Biełgorodu w Rosji.  Zostali zmiażdżeni ! – Zostali całkowicie zniszczeni rakietami Iskander i dronami.

Ukraińcy którzy tak naprawdę ponieśli na wszystkich frontach sromotną klęskę, chcąc imponującego zwycięstwa, aby zmienić bardzo zły obraz przebiegu wojny, jaki panuje i jest na Zachodzie, próbowali 11.03.2024 dokonać inwazji na Rosję, w szczególności na obwód Biełgorod, gdzie ponieśli całkowitą klęskę. 

Organizatorem operacji wojskowej o nazwie TOALNA KLĘSKA UKRAIŃCÓW był Główny Zarząd Wywiadu Ukrainy (GUR), na którego czele stał Cyryl Budanow. 

Celem było wywołanie paniki wśród ludności cywilnej Rosji w okresie poprzedzającym wybory prezydenckie i wywołanie wrażenia, że ukro swołocz - czyli banderowski wehrmacht  ​​może dokonać militarnej inwazji na terytorium Rosji.

Zebrano stosunkowo duże siły, aby zaatakować z dwóch kierunków region należący do Biełgorodu. 

Jednak ukraińska bandycka akcja została zauważona przez Rosjan w pobliżu granicy obwodu charkowskiego i sumskiego.

Atak miały przeprowadzić specjalne oddziały z - artan - GUR Ukrów, wyposażone w pojazdy opancerzone, artylerię i czołgi.  Armia rosyjska czekała, aż debile Ukraińcy zaczną rozmieszczać swoje siły w punktach przygotowań do ataków.

Następnie Rosjsnie przypuścili potężny atak rakietami Iskander i dronami UAV Lancet.

https://twitter.com/i/status/1766946677007544811

Rezultatem było zniszczenie siedmiu czołgów, trzech dział samobieżnych, MLRS i kilku TOMA oraz śmierć około 100 ukraińskich nazistów z sił specjalnych i ukrowehrmachtu.  

_________________________________________________________________________________Walki na innych frontach. 

W ramach walk Rosjanie całkowicie zajęli strategiczną osadę Iwanicki i obecnie przechodzą do głównej operacji, czyli wyzwolenia Chasowa Jar.  Od południowo zachodnichgranic miasta zajęli szeroki na kilka kilometrów teren odcinając z tej strony całkowicie dopływ posiłków dla ukrowehrmachtu a inne drogi łączące są pod stałym ostrzałem Sił Zbrojnych Federacji Rosyjskiej.


Według doniesień Ukraińcy stracili co najmniej 500 banderowców.
Rosyjskie lotnictwo wraz z artylerią zrównało z ziemią fortecę i umocnienia wokół Chasiw Jar i Krasnohoriki – Rosjanie teraz przygotowują się do ostatecznego ataku.
 
CNN oszalało bo po raz pierwszy pokazało prawdziwą historię z Chasiw Jaru:


https://twitter.com/i/status/1765285583126208774


Ukraińscy zbrodniarze. / "" Ludzie czekają na Rosję.
Dlatego ukraińskie banderowskie oddziały robią wszystko, żeby miasto Chasiw Yar zmienić w ruinę. Tak jak zrobili to celowo w Mariupolu, Solidarze, Siewierodoniecku, Artemiwsku, Awdejewce i dziesiątkach miast i miejscowości w Donbasie. ""/

https://twitter.com/i/status/1765326225789395351

Rosyjskie siły powietrzne całkowicie zniszczyły ogromną fortecę Chasiv Yar i Krasnohorivki w ramach przygotowań do ostatecznego ataku i zdobycia dwóch głównych ukraińskich bastionów.Ataki bombowe ilustrują siłę, z jaką uderzono w celu zniszczenia twierdzy.
Jeśli chodzi o Krasnohorivkę, szczególnie ucierpiały dwie miejskie huty żelaza, które Ukraińcy zbrodniarze jak zawsze rutynowo zamieniali w bazy wojskowe.

Krasnohoriwka południowa jest już zajęta przez siły Rosjan. Na zachód od Awdijiwki rosyjski atak trwa w kierunku miasta Nowomikhajłowka.

Wszystkie trzy ukraińskie miasta mają znaczenie strategiczne, ponieważ ich zdobycie pozwoli Rosjanom podzielić front centralny w Donbasie na trzy strefy.

Video i info from: Hindustan Times.

/ "Według doniesień Rosja dokonuje potężnego ataku, aby przełamać ukraińską obronę wokół miasta Chasiv Yar w Donbasie. Dzieje się to po upadku miasta Awdijewka. Siły ukraińskie przyznały, że mają trudności z zatrzymaniem rosyjskiego natarcia. Miasto Chasiv Yar graniczy z Awdijewką (Bachmutem), które zostało wyzwolone przez Rosję w maju ubiegłego roku. Nie mając pewności co do przyszłej pomocy wojskowej ze strony krajów zachodnich pod przewodnictwem USA, banderowski reżim obawia się utraty większego terytorium na rzecz Rosji." /.

  


W skrócie. 
[[[   Po przejęciu kontroli nad Awdijewką Rosjanie obierają teraz za cel Chasow Jar,  Kramatorsk, Słowiańs czyli trzy z czterech pozostałych ogromnych fortyfikacji mających opóźnić rosyjski mars z na zachód. W ciągu ostatnich kilku godzin oba miasta zostały mocno zaatakowane przez Rosyjskie Siły Zbrojne które użyły  MLRS, rakiety balistyczne, drony i rakiety manewrujące Kh-22 wystrzeliwane przez bombowce strategiczne. Rosjanie próbują obrać za cel obszary, w których Ukraińcy mają rezerwy i przegrupowują się. Armia ukraińska w tym regionie od trzech miesięcy nie zmienia banderowców a większość jest wyczerpana. Ukraińcy będą stawiać opór tylko ze względu na fortyfikacje i że za plecami znajdują się oddziały ukro SS które mordują tych którzy chcą się poddać lub wycofać by ratować życie, ale oczekuje się, że sytuacja będzie jeszcze bardziej intensywna niż kilka miesięcy temu, zwłaszcza biorąc pod uwagę wzmożoną aktywność rosyjskiego lotnictwa na froncie ze względu na brak obrony przeciwlotniczej ze strony jednostek ukraińskich. Armia rosyjska zniszczyła amerykańskie i francuskie systemy obrony powietrznej. Cały front boryka się z licznymi niedoborami, a Rosjanie zwiększają presję. Pytanie nie brzmi, czy Rosjanie otworzą nowe fronty, ale kiedy to zrobią. 

Fakty są takie: 
Rosja, Putin ma przewagę i bardzo dobrze. Rosja ma za cel pełną demilitaryzację Ukrainy. Nie pozwoli oddziałom NATO na żadną część Ukrainy pod kuratelą USA NATO.  Zachód który ukradł i przejął rosyjskie rezerwy i zastosował sankcje i kilka innych rzeczy, chce wykorzystać jako argument i przedstawić przy stole negocjacyjnym z Putinem, ale Rosję nie oszuka "na marchewki" nic nie osiągnie udając, że zniesie sankcje i odda skradzione rosyjskie rezerwy licząc, że w ten sposób zatrzyma dla siebie część Ukrainy jako anty Rosję.

Rosja nie zaakceptuje żadnego kompromisu na warunkach kryminalistów z Zachodu.  


Ukraina nie ma prawa bytu w obecnej formie jako anty Rosja i jako baza USA/NATO. 
Demilitaryzacja i  neutralizacja Ukrainy są nieuniknione.


Zachód może sobie - nie godzić się na porażkę Ukrainy. Dla Rosji nie ma to znaczenia.  A pronazistowskie   stanowisko Zachodu tylko przedłuży agonie i oddala kapitulację junty w Kijowie i ukrowehrmachtu,  która jest i tak nieunikniona. A im więcej czasu upłynie, tym mniej będzie banderowców i terrorystów na Ukrainie.

Tak, Rosja zmusi Zachód do kapitulacji na Ukrainie.   A to jest upokorzenie dla 40 krajów, które za cel obrały zniszczenie Rosji i prezydenta Rosji Władimira Putina. A tak faktycznie to zniszczyły Ukrainę.  Nie ma też żadnej wątpliwości, że USA/NATO zostaną pokonane. Pozostaje im tylko ucieczka taka jak ucieczka USA z Wietnamu i z Afganistanu. ]]]


Z wojskowego punktu widzenia oznacza to załamanie linii frontu po ukrainskiej stronie i ostateczny rozłam pomiędzy siłami ukraińskimi operującymi na północy w Charkowie i działającymi na południu w Zaporożu.

Już teraz nastąpił także rozwój wydarzeń na froncie zaporoskim, ponieważ Rosjanie odzyskali wszystkie terytoria utracone podczas ukraińskiej kontrofensywy pod Werbowem w czerwcu 2023 roku. 

Armia rosyjska po przerwie taktycznej wznowiła działania ofensywne przeciwko ukraińskiemu wehrmachtowi  kijowskiego rezimu w kierunku miasta Zaporoża po drodze ma przed sobą Vugledar.

7 marca Władimir Rogow, przewodniczący ruchu społecznego Jesteśmy Razem z Rosją, powiedział TASS, że w ciągu ostatniego dnia wojska rosyjskie zdobyły cztery ukraińskie twierdze w tym kierunku.

„W ciągu ostatnich 24 godzin Siły Zbrojne Federacji Rosyjskiej zdobyły cztery twierdze armii ukraińskiej na obszarze pomiędzy gminami Robotyne i Werbowoje. Wróg stracił tam około 50 bojowników” – powiedział polityk.

Dodał, że w osadzie Robotyne walki trwają nadal, zauważając, że południową część osady kontrolują siły rosyjskie, natomiast z części północnej wycofują się siły ukraińskiego wehrmachtu pod wodzą kijowskiego rezimu. 

„ W pobliżu domu kultury toczą się ciężkie walki” – dodał Rogow.

Według polityka kijowski reżim w dalszym ciągu przemieszcza w tym kierunku mięso armatnie i sprzęt, w tym ciężką broń, próbując powstrzymać siły rosyjskie.

Rosyjskie źródła informacyjne udostępniły 6 i 7 marca kilka filmów przedstawiających niedawne ataki dronów i artylerii na ukraińskie oddziały, pozycje i sprzęt w kierunku Zaporoża. W jednym z ataków zniszczony został amerykański radar "patriot" przeciwbaterii AN/TPQ-36.

Robotyne i Werbowoje były jedynymi miastami w kierunku Zaporoża, do których udało się wkroczyć siłom kijowskim podczas nieudanej kontrofensywy wiosną 2023 roku.
Jeśli rosyjskie działania ofensywne w Zaporożu zakończą się sukcesem, będą one poważnym ciosem dla zbrodniczego reżimu w Kijowie. Niezdolność elitarnych jednostek Ukrainy do poczynienia postępów w tym kierunku zeszłej wiosny, a obecnie ich niezdolność do obrony swoich bardzo niewielkich zdobyczy, prawdopodobnie rozzłości zwolenników reżimu na Zachodzie, którzy dotychczas w ramach wojny przeciwko Rosji podarowali setki miliardów euro/dolarów zbrodniczej juncie w Kijowie i są winni zamordowania kilkadziesiąt tysięcy ludzi... .

https://twitter.com/i/status/1765788095343902907

Działo samobieżne „Krab” Sił Zbrojnych Ukrainy zniszczone bezpośrednim trafieniem z FAB-250. Zwiadowcy 36. Rosyjskiej Armii zidentyfikowali hangary w Nowoukraince koło Vugledaru, w których nieprzyjaciel ukrywał swoje pojazdy opancerzone, w szczególności udało im się złapać ukryte działo samobieżne „Krab”. Rosyjskie Siły Powietrzne i Armii Obrony Powietrznej namierzyły cel i natychmiast zniszczyły zidentyfikowane cele przy użyciu FAB-250 z UMPC, w tym polskie działo samobieżnye, które zamieniono na złom.

https://twitter.com/i/status/1765429855003271298

Bomba kasetowa RBK-500 z zestawem naprowadzającym uderzająca w pozycje ukraińskie w rejonie Artemowska. 


14.03.2024.

Armia rosyjska przekroczyła linię frontu w kilku miejscach obwodu zaporoskiego. Ogłosił szef regionalnego ruchu społecznego Władimir Rogow. Rosyjskie wojsko również zniszczyło sprzęt armii ukraińskiej. Obejrzyj ten film, aby dowiedzieć się więcej.

Armia rosyjska wysadza ukraińskie helikoptery; Przełamuje ukraińską obronę na linii frontu.

A  klaun zbrodniarz Zelenski  winny śmierci dziesiątek tysięcy ludzi i sługus USA  jak zwykle łga i bredzi. 

https://youtu.be/8RrfXaIfco8