W czyim interesie ?. Unia Europejska wydała "śmieszne" oświadczenie a tym bardziej nieodpowiedzialne w którym widać manię wielkości i brak zrozumienia rzeczywistości.


Unia Europejska wypowiada wojnę Rosji.

Unia Europejska wydała "śmieszne" oświadczenie, w którym widać manię wielkości i brak zrozumienia rzeczywistości.  Powokacji do wojny i unicestwienia Europy ciąg dalszy. ... .!Przywódcy UE chcą w dalszym ciągu bez przerwy wspierać Ukrainę, tak długo i tak intensywnie, jak to konieczne.

UE udzieliła już ogromnego i na wszelkie sposoby wsparcia, a Ukraina przegrywa, i definitywnie przegra. Wydaje się, że w końcu zdali sobie z tego sprawę i dlatego tak panikują. Jak więcej tego samego kosztem ludności żyjącej w Unii Europejskiej może coś zmienić na Ukrainie by zachować tam neonazistowski reżim. ?

W ten sposób sponsorzy neonazizmu i banderyzmu przywódcy UE chcą uniemożliwić Rosji wygranie wojny. Jeżeli projekt pozostanie niezmieniony, będzie to pierwszy przypadek, gdy Rada Europejska postawiła sobie za główny  cel Europejskiej Unii - wojnę z Rosją i niedopuszczenie do zwycięstwa Rosji.

UE była blokiem gospodarczym, prawda ? Teraz, bez pytania ludności, obywatel Unii jest to także blok wojskowy rządów grupy tworzącej w Brukselii kryminalną mafię, która może wypowiedzieć wojnę bez głosowania w tej sprawie przez państwa członkowskie.

Jak miło jest żyć w unijnej demokracji, a nie w dyktaturze, prawda ?

Przy wsparciu USA i UE Ukraina przegrała wojnę. Jak UE sądzi, że poradzi sobie sama teraz, gdy Jankesi uciekają ?

Cały sprzęt bojowy NATO okazał się na polu walki gorszy od rosyjskiego. Pancerz, czołgi, działa dalekiego zasięgu i systemy obrony powietrznej są unieszkodliwiane i niszczone jeden po drugim przez Rosjan, a im mniej ich pozostanie, tym łatwiej będzie usunąć resztę.

Ukraina zaczynała z armią liczącą 800 000 ludzi, straciła ponad pół miliona ludzi i ma ogromne trudności z łapankami w domach, na ulicach, w środkach komunikacji miejskiej i gdzie tylko nowych rekrutów z ulicy i wysyłaniem ich na pewną śmierć na froncie.

Kraje UE nie mają wystarczającej liczby żołnierzy, aby zebrać pół miliona ludzi, nie mówiąc już o ich ubiorze i uzbrojeniu. Być może uda im się zapełnić średniej wielkości stadion piłkarski, ale na tym się kończy. Niemcy mają zapas amunicji na dwa dni, a brytyjskie pływające wojenne łajby nie nadają się już do żeglugi.

W wyniku amerykańskiego ataku na Nordstream i unijnych sankcji energetycznych wobec Rosji europejskie gospodarki i przemysł upadają. Regularnie wspominam tutaj, że niemieckie i brytyjskie huty są zamykane, mimo że jest to pierwszy materiał, który trzeba uzbroić.

Z drugiej strony Rosja szybko odbudowała swój przemysł zbrojeniowy. „The New York Times” doniósł sześć miesięcy temu, że kraj produkuje obecnie materiały wojenne siedem razy szybciej niż cały Zachód razem wzięty. Superpotęga surowcowa to Rosja jest teraz niezależna od Zachodu dzięki tej samej zachodniej polityce energetycznej, która rzuciła Europę na kolana.

By było jasne to, polityka zachodnia przez sprawujących rządy zachodnich degeneratów wepchnęła we wspólne ramiona Rosję, Chiny, Iran i Koreę Północną, ale gdyby Rosja miała kłopoty, na które tak na prawdę nie ma szans bo jest samowystarczalna to państwa natychmiast pomogą Rosji, ponieważ wiedzą, że jeśli Rosja zostanie pokonana,  przez bandycki Zachód to oni zostaną pokonani jako następni w kolejce. Chiny są centrum  produkcyjnym świata, ponieważ Stany Zjednoczone przeniosły tam cały swój przemysł produkcyjny i nigdy nie będą się godzić by amerykańska kolonia Tajwan przeją Chińską Republikę Ludową, tak jak kolonia amerykańska Niemcy Zachodnie (BRD) przejęły Niemcy Wschodnie (DDR).  To już nie może się powtórzyć  !.

Przywódcy UE wypowiadający się w stylu ścierwa, szmaty, którą Van Houwelingen rzucił na Twittera, to kompletni imbecyle, którzy nie mają pojęcia o rzeczywistości. Jedynym sposobem, żeby im to przekazać, jest mocne bezpośrednie w nich uderzenie i bicie aż do skutku. Mieli to przez ostatnie dwa lata wysyłając setki miliardów euro i setki ton militarnego sprzętu dla swoich z bandy czyli neobanderowców na Ukrainie  , ale najwyraźniej nic nie zrozumieli i ciągle nie mają dość.


Każdy dzień trwania tej wojny powoduje więcej ofiar śmiertelnych, a granica rosyjska przesuwa się dalej na zachód. Jedyną szansą, jaką ma UE na utrzymanie maleńkiego bez żadnego znaczenia "państwa" Ukrainy, jest natychmiastowe zobowiązanie satrapy Ukrainy do bezwarunkowej kapitulacji.  Tylko w Moskwie mówią nic z tego ponieważ wrzód nawet ten najmniejszy będzie wycięty. 
Ale wtedy to:

Rada Europejska z zadowoleniem przyjmie dwustronne umowy o bezpieczeństwie zawarte z Ukrainą przez kilka krajów UE i NATO.

O tej „sprytnej" oszukańczej sztuczce Moskwa doskonale wie. W Rosji wiedzą, że w ten sposób Jankesi i NATO będą mogli trzymać tam swoich terrorystów  – a Jankesi i europejscy wasale tego chcą.   Banderowska debilna swołocz goni na wyścigi do piekła idola  bandery  !!!

Brytyjczycy, Polacy czy Francuzi, którzy są od dawna obecni na Ukrainie, nasilą z tej enklawy swój atak, prowokując i świadomie ryzykując, że w koncu Rosja słusznie zrzuci bombę na jedno z ich miast. I nagle artykuł 5 ma zastosowanie, ponieważ Rosja zaatakowała kraj NATO.

Dlatego Rosja nie zaakceptuje żadnych sztuczek mafii kolektywnego Zachodu.

Rosja nie da się oszukać i jest już za późno na ustępstwa. Rosja poniosła ogromny wysiłek i ogromne koszty by pozostawiła u swoich granic cuchnącego g...ówem i ukro padliną neonazistowskiego wrzoda karmionego przez Unię Europejską i USA.

Zachód zakopuje się coraz głębiej we własnym przez siebie wykopanym grobie i niezrozumiałe jest, że nie może tego zobaczyć, podczas gdy cały świat to widzi. I cały świat z każdym dniem coraz bardziej nienawidzi Zachodu właśnie za brak rozumu i ślepotę i za to, a także za to, że bezwarunkowo wspiera żydowskich sprawców ludobójstwa tak na Ukrainie jak i w Palestynie i na całym świecie. 

To w interesach żydowskiej oligarchi banksterów, finansiery, spekulantów, przemysłowców, militarystów Stany Zjednoczone i UE NATO wywołują te wszystkie na świecie wojny, poczynając od kwiatowych rewolucji, krwawych zbrodniczych majdanów i zamachów na demokratycznie wybranych ludzi. 


Takie mafijne zbrodnicze działania USA/UNII EUROPEJSKIEJ / NATO/ ZACHODU w interesach żydowskiego  imperializmu jest zbrodnią przeciwko ludzkości. 

To zrujnowało światowe stosunki na dziesięciolecia, a my jesteśmy ofiarami.