Odwet za zbrodnie na bezbronnych ludziach pod Moskwą. Likwidacja ukraińskich zbrodniarzy i wspólników z NATO wraz z siedzibą terrorystów.


Zbrodniarze wraz z siedzibą są całkowicie zrównani z ziemią. 

Odwet za zbrodnie na bezbronnych ludziach pod Moskwą.

Masowe ataki Rosji przy użyciu rakiet Iskander-M w Połtawie, Odessie i Krzywym Rogu w odwecie za masakrę w Crocus Hall. To drugi masowy atak w ciągu 24 godzin przeciwko ukraińskim i z Zachodu nazistów.
Armia rosyjska przeprowadziła duży atak balistyczny rakietami Iskander-M na siły ukraińskie w Połtawie, Odessie i Krzywym Rogu w odwecie za atak terrorystyczny w Crocus Hall w Moskwie, za który prezydent Rosji Władimir Putin oskarżył nazi ukraińców i zachodnie służby, które notabene są bandą terrorystów wraz z nazistowskim reżimem na Ukrainie-404.  .

Ośrodki administracji państwowej i składy broni zostały trafione kilkunastu rakietami balistycznymi.

❌ [[[ Rosyjskie siły zbrojne rozpoczęły ataki na ukraińską infrastrukturę w październiku po eksplozji na moście krymskim, za którą stoi SBU.
Bombarduje energetykę, lotniska strategiczne, przemysł obronny, bazy najemników  i obiekty decyzyjne i zarządzania wojskowego  ]]]. ❌

Nacisk opinii publicznej na prezydenta Rosji Putina, aby ukarał osoby odpowiedzialne za atak terrorystyczny, wydaje się zmieniać taktykę sił rosyjskich i do takiego ataku dochodzi już drugi raz dziennie.

W środku nocy potwierdziła się informacja o masowym starcie rosyjskich bombowców strategicznych, a konkretnie 14-ście Tu-95MS i 12-ście Tu-22M3 wyposażonych w rakiety manewrujące Kh-101 i Kh-22.

Wczoraj wieczorem Rosja zaatakowała Ukrainę 6 hipersonicznymi rakietami manewrującymi Kindżały. To duża ilości Kindżałów. Ukraina nie może przechwycić tych rakiet.

Kindżały są nie do przechwycenia i zawsze trafią w cel.

Samoloty te przeprowadziły bombardowania niwelacyjne - likwidujące bazy ukrowehrmachtu i - NATO sił zbrojnych  w Kijowie, we Lwowie i Mikołajowie.

Połtawa jest stolicą obwodu połtawskiego, w środkowo-wschodniej Ukrainie i jest jednym z nowych celów sił rosyjskich.

Odessa jest dużym celem na wschodzie Rosjan i jej zdobycie uważa się za kluczowe, aby móc zjednoczyć Rosję z Naddniestrzem i przekształcić Ukrainę w kraj śródlądowy bez dostępu do Morza Czarnego.

Krzywy Róg to miasto na ukro 404, w obwodzie dniepropietrowskim jest głównym celem rosyjskich sił zbrojnych.

_____________________________________________________________________________________________________________------______________________________________________

ODWET za ludobójstwo pod Moskwą dokonane przez nazistowską juntę wraz z członkami z NATO.

Budynek, w którym odbyło się spotkanie SBU ukröw tajnych służb w Kijowie, został całkowicie zniszczony (KyivPost). Wśród tych którzy  z prędkością światła poszli do piekła sukinsyna bandery są między innymi członkowie sił zbrojnych z NATO z CIA i doradcy USA.

Rosjanie „sproszkowali” siedzibę SBU w Kijowie wraz z dziesiątkami ukrów i agentów CIA !Rakiety hipersoniczne Kindżały są nie do przechwycenia przez ukro nazistów, trafiają zawsze w cel.
Prezydent Rosji dotrzymuje słowa. Mordercy nie tylko wykonawcy ale mordercy organizatorzy, wszyscy będą ukarani i skazani na śmierć.  A kara śmierci dla tych bestialców to za mało. Powinni zdychać jak karaluchy. 

Dziś rano (25 marca 2024) rosyjskie siły powietrzne „sproszkowały” siedzibę ukraińskiego wywiadu SBU, gdzie jego urzędnicy odbyli spotkanie z dziesiątkami amerykańskich agentów CIA.


Budynek „zniknął”, a raporty napływające z Kijowa wskazują, że do bandery w piekle udało się dziesiątki amerykańskich agentów, doradców i urzędników naturalnie wraz ukraińcami z SBU i ukrowehrmachtu. 

Dokładna liczba terrorystów zbrodniarzy wysłanych expressem do piekła siedziby bandery nie jest znana, ale obserwatorzy uważają, że jest szczególnie wysoka.

Sam widok tego czegoś co było siedzibą zbrodniarzy z  ukraińskiej SBU i zachodniej agentury ukazuje fakty dotyczące likwidacji siedziby karaluchów i zniszczeń