To wojna: Zaczyna się prawdziwa maszyna do mielenia mięsa ukrowehrmachtu. Koniec z grą cieni. Po bestialskich zbrodniach ukraińskiego terroru. Ze strony Rosji koniec żadnej powściągliwości.


Zmiana retoryki, Zachód  i jego wasal nazistowski reżim w Kijowie  posunął się o jeden akt terroru za daleko  !!!

To wojna: Zaczyna się prawdziwa maszyna do mielenia mięsa ukrowehrmachtu.
Koniec z grą cieni.  Po bestialskich zbrodniach pod auspicjami USA / NATO ukraińskiego terroru Jest teraz otwarta wojna. Żadnej ze strony Rosji powściągliwości. Nie tylko bezpośredni mordercy będą ukarani ale wszyscy którzy zaplanowali, organizowali i realizowali tą bestialską ludobójczą zbrodnię. 

Piątek, 22 marca 2024 r. Z polecenia USA/NATO to ścierwo tworzące juntę na Ukrainie z siedzibą w Kijowie popełniło zbrodnię ludobójstwa dokonując ataku terrorystycznego w Crocus Hall pod Moskwą. To wojna. Kreml oficjalnie za pośrednictwem Peskowa – ogłasza ten fakt.
Kluczowy cytat: „Rosja nie może dopuścić do istnienia na swoich granicach państwa benkarta kierowanego rprzez złoczyńców, które ma udokumentowany zamiar użycia jakiejkolwiek metody w celu odebrania Rosji Krymu, nie mówiąc już o terytorium nowych regionów, Noworosji”.  

Tłumaczenie: Ten utworzony przez USA bandero-nazistowski wrzód u granicy Rosji ten ukro-nazistowski drań jest w ten czy inny sposób skazany na zagładę. 

Sygnał Kremla jest nader wyraźny: „Jeszcze nawet nie zaczęliśmy” A zaczyna się teraz.

To już nie jest Specjalna Operacja Wojskowa, Rosja jest w stanie wojny – info Kreml.

Piątkowe popołudnie, kilka godzin po Pieskowie. Potwierdzone przez poważne źródło europejskie, a nie rosyjskie.

Do Czerkasów na południe od Kijowa przybyły koleją i powietrzem regularne oddziały z Francji, Niemiec i Polski. Znacząca siła. Żadne dane nie wyciekły. Mieszkają w szkołach. Z praktycznego punktu widzenia są to siły NATO. 

Oznacza to: „Niech rozpocznie się gra”. Z rosyjskiego punktu widzenia wizytówki pana Kindżał będą cieszyły się dużym powodzeniem i zainteresowaniem.

Dowód: Piątkowy wieczór. Atak terrorystyczny na Crocus City, klub muzyczny na północny zachód od Moskwy. Świetnie wyszkolony zwyrodnialec płatny morderca z zimną krwią strzela i morduje bezbronnych  ludzi i podpala salę koncertową. 

Ostatni sygnał: Teraz, gdy pole bitwy się rozpada, pozostaje dla amerykańskiego hegemona i jego kundli z unii europejskiej i Ukrainy jedynie terroryzm przeciwko Moskwie.

W tym samym czasie gdy terror uderzył w Moskwę, Stany Zjednoczone i Wielka Brytania w Azji Południowo-Zachodniej zbombardowały Sanę, stolicę Jemenu, co najmniej pięcioma atakami.

Koordynacja. Jemen właśnie podpisał w Omanie strategiczną umowę z Rosją i Chinami dotyczącą bezproblemowej żeglugi na Morzu Czerwonym i znajduje się wśród głównych kandydatów do rozszerzenia BRICS+ na szczycie w Kazaniu w październiku przyszłego roku.

Huti nie tylko w spektakularny sposób pokonują talasokrację, ale mają także po swojej stronie strategiczne partnerstwo z Rosją i Chinami. Zapewnienie Chin i Rosji, że ich statki będą mogły bez żadnych problemów przepłynąć Bab-al-Mandeb, Morze Czerwone i Zatokę Adeńską, jest wymieniane przy pełnym wsparciu politycznym Pekinu i Moskwy.

Rosja i Chiny oficjalnie zawierają strategiczne partnerstwo z Houthi – zmieniając mapę międzynarodowej żeglugi.
__________________________________________________________________________________________

Oczywiście dochodzenie trwa i pewne fakty są już potwierdzone. Wszystkie odpowiedzi będzie miała tylko FSB. Trwa zakrojone na szeroką skalę śledztwo. Ośmiu terrorystów, zbirów i morderców jest za kratami. 


Moment masakry w sali koncertowej był w piątek i to podczas Ramadanu. Prawdziwym muzułmanom nawet nie przyszłoby do głowy popełnić masowe mordy na nieuzbrojonych cywilach w ich święto postu.

O nie; to bardziej przypomina amerykańską zbrodniczą operację z rozkazów Waszyngtonu i operację psychopatyczną psychologiczną. ISIS to stworzeni przez Waszyngton płatni mordercy najemnicy / zbiry (tak jak kiedyś Bin Laden był stworzony przez USA do mordowania Rosjan). ISIS to nie prawdziwi muzułmanie. I wszyscy wiedzą, że amerykańskie służby są ich twórcami to Waszyngton ich finansuje i zbroi.

Można było bezpośrednio powiązać „ostrzeżenia” jeszcze z początku marca gdy ambasady USA i Wielkiej Brytanii, skierowały do swoich obywateli, aby nie odwiedzali miejsc publicznych w Moskwie, właśnie z wywiadem CIA/MI6, który posiadał poufne informacje na temat przygotowanego terroryzmu i nie ujawnił ich Moskwie.

Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, gdy wychodzi na jaw, że Crocus hall Centrum jest własnością Agalarowów: azersko-rosyjskiej rodziny miliarderów, bliskich przyjaciół… …Donalda Trumpa.
↔ Cel wyznaczony przez Deep State.↔

Spin-off ISIS, czyli  banderitas – sponsorzy z Waszyngtonu i Londynu, Berlina, Paryża, Brukseli itd. pozostają ci sami. Kanalia wśród banderowców sekretarz bezpieczeństwa ukra-padliny i obrony Daniłow był na tyle głup debil, że wirtualnie i pośrednio potwierdził, że to Ukraińcy łapami płatnych morderców z Tadżikistanu dokonali masakry, mówiąc o tym w ukraińskiej telewizji: „Będziemy im [Rosjanom] częściej dawać taką zabawę”. 

Rozwikłanie zagadki należało jednak do Siergieja Gonczarowa, weterana elitarnej jednostki antyterrorystycznej z Rosji Alfa: powiedział (Sputnikowi), że najprawdopodobniejszym mózgiem jest Kyryło Budanow – szef głównego zarządu wywiadu ministerstwa obrony ukro benkarta krainy 404 byłej Ukrainy . 

„Szef szpiegów”, który tak się składa, że ​​jest czołowym agentem CIA w Kijowie.

Zachód:
Trzeba to kontynuować aż do ostatniego Ukraińca i Ukraińki. 

Trzy powyższe elementy uzupełniają to, co w komisji NATO Rob Bauer powiedział wcześniej na forum bezpieczeństwa w Kijowie do narkomana herszta junty Zełenskiego: „Potrzebujesz czegoś więcej niż tylko czołgów i granatów – potrzebujesz ludzi, którzy zastąpią zabitych i rannych. A to oznacza mobilizację.”

Tłumaczenie: 
NATO domaga się wojny do ostatniego Ukraińca i Ukraińki.

A „przywództwo zbrodniczej junty” w Kijowie twierdzi tak jak ten były minister infrastruktury Omelyan: „Jeśli wygramy, odwdzięczymy się rosyjską ropą, gazem, diamentami i futrami. Jeśli przegramy, nie będzie mowy o pieniądzach – Zachód musi myśleć, jak przetrwać”.

Jednocześnie mizerny „ z dżungli ” Borrell przyznał, że trudno będzie UE znaleźć dodatkowe 50 miliardów euro dla Kijowa, jeśli Waszyngton wyciągnie wtyczkę. 

A napędzani kokainą przywódcy na czele z ubranym w sraczkową bluzę Zełenskim tak naprawdę wierzą, że Waszyngton „pomaga” nie w formie pożyczek, ale w formie gratisów. To samo banderścierwa  uważają, że tyczy się UE.

Ale na Zachodzie nie jest lepiej w gronie psychopatów. 
Teatr absurdu nie ma sobie równych. Kanclerz Niemiec rzeczywiście wierzy, że dochody ze skradzionych rosyjskich aktywów „nie należą do nikogo”, więc można je rabować i wykorzystać do finansowania dodatkowej broni dla bandytów w Kijowie.

Każdy, kto ma mózg, wie, że kradzież i wykorzystywanie odsetek od „zamrożonych”, bo zasadniczo skradzionych rosyjskich aktywów do uzbrojenia Ukrainy, to ślepy zaułek – chyba że ukradną wszystkie aktywa Rosji, około 200 miliardów dolarów, w dużej mierze zaparkowane w Belgii i Szwajcarii: to niech będą pewni, że z ich własnej debilnej chciwości na zawsze zatopią euro a co za tym idzie cała gospodarkę UE.

Eurokraci lepiej słuchajcie wielkiego „zakłócacza” Rosyjskiego Banku Centralnego (terminologia amerykańska). Elvire Nabiulline: Bank Rosji podejmie „odpowiednie środki”, jeśli UE zrobi coś w sprawie „zamrożonych”/ skradzionych rosyjskich aktywów.

Jest rzeczą oczywistą, że trzy powyższe dowody całkowicie unieważniają cyrk „La Cage aux Folles” promowany przez mizernego Petita Roi, obecnie znanego we Francji jako fircyk z konopi Macronapoleon I.

Prawie cała planeta, łącznie z anglojęzyczną Globalną Północą, naśmiewała się już z „bohaterstwa” jego  armée française Can Can Moulin Rouge, która w ciągu tygodnia podpisała kapitulację i oddała Paryż hitlerowi na défilé le long des Champs Elysées (po Polach Elizejskich) deutsche wehrmachtu i SS !!!.   

Żołnierze francuscy, niemieccy i polscy w ramach NATO są już na południu Kijowa. Część francuskich zaraz po przybyciu jeszcze szybciej powróciło do Francji na łono Abrahama w skrzyniach po uderzeniu rosyjskiego Kindżała w skupisko na terenie Czasow Jar.  

Najbardziej prawdopodobny scenariusz zakłada, że ​​pozostaną oni bardzo, bardzo daleko od linii frontu – nawet jeśli będzie można ich prześledzić na podstawie działalności biznesowej pana Kindżała.
Jeszcze zanim ta nowa grupa NATO przybyła do południowego Kijowa, Polska – która tak się składa, że ​​służy jako główny korytarz tranzytowy dla sił Kijowa – potwierdziła, że ​​wojska zachodnie są już na miejscu. 

Więc nie chodzi już o najemników. Nawiasem mówiąc, Francja zajmuje dopiero siódme miejsce pod względem najemników, bo w dużej mierze za Polską, USA i Gruzją. Rosyjskie Ministerstwo Obrony ma wszystkie dokładne dane.

W skrócie: 

Teraz wojna przeniosła się z Doniecka, Awdiejewki i Biełgorodu, Moskwę.  Bo Rosjanie Idą dalej na Zachód, więc może nie zatrzymać się tylko w Kijowie. Może zatrzymać się dopiero za Lwowem. Pan Putin prezydent Rosji z 87%, który cieszy się ogromną, niemal jednomyślnością narodową, ma teraz mandat do zmiany SOW na całkowite zwycięstwo i oczyszczanie organizmu z nazistowskich karaluchów które opanowały Ukrainę i uczyniły ohydnego benkarta kraj złoczyńców i terrorystów w interesie USA. Szczególnie po krwawej masakrze niewinnych ludzi dokonanej przez zwyrodniałych oprawców. 

Istnieje wszelkie prawdopodobieństwo, że taktyka terroru kijowskich zbirów w końcu popchnie Rosję do przywrócenia Ukrainy do jej pierwotnych, śródlądowych granic z XVII wieku: pozbawionych Morza Czarnego, podczas gdy Polska, Rumunia i Węgry odzyskają swoje dawne terytoria.

Pozostali Ukraińcy zaczną zadawać samym sobie poważne pytania o to, co skłoniło ich do walki i to w czyim interesie  – dosłownie aż do śmierci – w imieniu US Deep State, kompleksu wojskowego i amerykańskiego BlackRock, żydowskich oligarchów, europejskich pedofilów ??? !!!. 
Ponad pół miliona leży teraz pod ziemią, zniszczony kraj a przy tym przez żydo ukro reżim zostali pozbawieni podstawowego prawa wolności i są traktowani przez kijowską juntę i panujący zbrodniczy reżim jak bydło, zaganiani do armii z ulicznych łapanek, bici, kopani, katowani przez ukraińskich sił specjalne SS i wysyłani jako mięso armatnie na front z gwarancją, że tam zginą. 

W obecnej sytuacji maszynka do mięsa dla Ukraińców - Highway to Hell - niewątpliwie osiągnie maksymalną prędkość.

________________________________________________________________

Ważne oświadczenie Ministerstwa Spraw Zagranicznych . 

Ta bestialców krwawa zbrodnia, dokonana przez tych psychopatów, którzy rządzą na zbiorowym Zachodzie i ich wasali będzie pomszczona całkowitą likwidacją benkarta 404 z nazistowską ideologią złoczyńców stworzonego przez USA / NATO.