Skandaliczne decyzje ze strony przedstawicieli państw UNII EUROPEJSKIEJ. Bezkarność dla żydowskich ludobójców i terrorystów a kara dla kraju, który broni Palestyńczyków.


Unia Europejska wredna do szpiku kości.
 Pełna jest hipokryzji  !!!

Żydzi rządzą w Unii Europejskiej, tego już nawet nie ukrywają.

 

Dodatkowe sankcje Unii Europejskiej wobec Iranu.

Państwa członkowskie w Unii Europejskiej nakładają dodatkowe sankcje na Iran w następstwie ataku rakietowego i dronów na Izrael ponad tydzień temu.

Prawie wszystkie ponad 300 pocisków zostało przechwyconych przez Izrael, z pomocą Stanów Zjednoczonych, Francji, Wielkiej Brytanii i szeregu innych państw.Dodatkowe środki karne UE skupiają się na irańskim programie rakietowym, twierdzi minister spraw zagranicznych Bruins Slot. Ludziom i firmom nie wolno dostarczać materiałów, z których Iran może zbudować rakiety. Iran zaatakował Izrael w odwecie za śmiercionośny atak rakietowy na irański konsulat w Damaszku.

Więc według Unii Europejskiej  żydowskim zbrodniarzom, którzy zamordowali już ponad 30000 Palestyńczyków w tym  ponad 10 tysięcy dzieci wolno mordować i dokonywać ludobójstwa oraz napadać na Liban i Syrię i mordować nie tylko w konsulacie ludzi. 

Każdy nawet całkiem ślepy ale mający zdrowy rozsądek widzi, że za popełnione żydowskie zbrodnie ludobójstwa Unia Europejska nie stosuje żadnych sankcji w stosunku do Izraela.

Żadnych listów gończych za netanjahu i jego przestępczą kliką. 

Czy jeszcze ktoś ma jakieś wątpliwości na jakim świecie żyje zwanym Unią Europejską. 

Smród zakłamania i podwójnych standardów ze strony sprawujących w Unii Europejskiej władzę jest ogromny, kłamstwa, obłuda, popieranie w najgorszej postaci zbrodniarzy i zła na Ukrainie i w Israelu to zbrodnicza ideologia, która jak zaraza, gangrena zdominowała struktury władzy w krajach Europy i hańbi tych którzy są za to odpowiedzialni.

W Unii Europejskiej nic już nie pozostało ze sprawiedliwości, wolności i demokracji.
Panuje ordynarne kłamstwo, hipokryzja, podwójne standardy i obłuda

Przedstawiciele w Unii Europejskiej to syjonistyczna wataha zwyrodnialców dla których zamordowani Palestyńczycy nic nie znaczą więc są winni na równi z žydami którzy mordują Palestyńczyków. 

O to prawdziwy obraz "ludzi" kanali sprawujących rządy w krajach Unii Europejskiej.  Czy te pseudo szczepionki  /covid 19/ zamieniły tych którzy tak zawzięcie popierają banderowców i nazistów na Ukrainie i syjonistów w Izraelu na parchatych obłudników pozbawionych resztek człowieczeństwa ??? !!!
Co stało się z odczuciami sprawiedliwości i uczciwości  ?  Przecież ze strony polityków sprawujących rządy to już jest istny obłęd, zamiast wszystko uczynić by panował pokój to każdego dnia nawołują do wojny z Rosją,  Chinami,  Iranem w imię obrony czego ?  Na pewno nie w obronie WOLNOŚCI i UCZCIWOŚCI.
Kanalie przeżarte do szpiku kości ZŁEM na szczytach władzy wszystko robią by ZŁO triumfowało i zniszczyło moralną strukturę ludzkości, by ludzie mordowali ludzi w interesie kanali sprawujących rządy w krajach Unii Europejskiej broniących kanali rządzących w Izraelu sprawców zbrodni ludobójstwa Palestyńczyków. 

Dla przypomnienia, wojna na Ukrainie też z winy waszyngtońskich i ukraińskich żydo trwa już 10 lat.
A wojna żydowskich syjonistów przeciwko Palestyńskiej ludność trwa już ponad 70 lat, w tym czasie żydzi wypędzili Palestyńczyków z domów i zagarnęli 90 procent terenów Palestyńczyków, ziemię Palestyńczyków.  

Przedstawiciele w Unii Europejskiej nawołują do nienawiści i do wojny kłamią o zagrożeniu ze strony Rosji., która niczego nadzwyczajnego nie żądała i nadal żąda  jak tylko neutralności Ukrainy bez amerykańskich baz u granic Rosji.