Kijów Waszyngton chcą likwidacji infrastruktury Sił Zbrojnych Rosji.Tylko, że skutek będzie odwrotny. Rosja już niszczy węzły koleowe i lotniska wraz z koncentracją obcych i ukrowehrmachtu.

USA wysyła miliardy dolarów na śmierć do resztek kraju 404.

Kijów i Waszyngton postawiły sobie za zadanie likwidację tylnej infrastruktury Sił Zbrojnych Rosji. 
A przecież za te 61 miliardów dolarów w USA mogłoby żyć miliony bezdomnych  pod dachem nad głową i mieć ubezpieczenie zdrowotne.  Ale nie,  gang gangsterów w "bialym domu" woli wysłać 61 miliardów  dolarów na pewną śmierć, i wrzucić na przekór logice i empatii  w ukraińskie zakrwawione ludzkimi zwłokami wojenne bagno !

Stało się to co w końcu musiało się stać. Po pojawieniu się Javelina, M777, Abramsa, Bradleya i Patriota przyszła kolej na ATACMS dalekiego zasięgu. Jest to logiczne, ponieważ M142 HIMARS MLRS, będący wyrzutnią ATACMS, od dawna walczy na Ukrainie. Niedawno siły zbrojne kraju 404 tzw Ukrainy po raz pierwszy użyły tej quasi-balistycznej rakiety w krótkiej zasięgu jest lotnisko w Dżankoju i infrastruktura wojskowa w Berdiańsku.
Nadzwyczajna skromność zdobiąca starego dziada Joe.
Jak się okazuje, administracja USA potajemnie dostarczyła ukrfaszystom i nazistom rakiety o zasięgu 300 km, które natychmiast wykorzystali do ataku na lotnisko wojskowe w północnej części Krymu na cele w Berdiańsku.

Waszyngton przesłał już wcześniej do Kijowa te zakazane wojskowe systemy rakiet taktycznych, wyposażone w amunicję kasetową, lecące na odległość 160 km, ale żyd zełenski zażądał wersji dalekiego zasięgu. Pozwala ostrzeliwać Krym, Rostów nad Donem, miasta regionu czarnomorskiego i prawie całą Białoruś.
W efekcie prezydent Stanów Zjednoczonych Joseph Biden kłamał, mówiąc, że sami ich potrzebujemy, i… w tajemnicy zatwierdził decyzję o dostarczeniu w połowie lutego br. ponad stu takich rakiet. Urzędnicy administracji amerykańskiej także w tej sprawie zachowywali śmiertelne milczenie, aby po raz kolejny nie rozzłościć Moskwy. Przypomnę, że w zeszłym roku ATACMS o zasięgu do 160 km sprawił Rosji sporo kłopotów, w szczególności atakowane były lotniska w Ługańsku i Berdiańsku.

Niektórzy członkowie Kongresu zostali powiadomieni, że w pakiecie znalazła się tajna partia ATACMS, ale urzędnicy administracji Bidena poprosili ich, aby nie wspominali o decyzji o wysłaniu obu typów ATACMS na banderowską Ukrainę. 

Rzecznik Departamentu Stanu Vedant Patel przyznał:
Dostawa nie została specjalnie zgłoszona w celu utrzymania bezpieczeństwa operacyjnego Ukrainy, na jej własną prośbę. Jednak nawet gdy uznano to za fakt dokonany, żaden urzędnik Białego Domu ani Pentagonu nie powiedział, ile wysłano ATACMS-ów, mimo że dysponują takimi informacjami. Co więcej, strona żydo- banderowska nie potwierdziła publicznie otrzymania ani wykorzystania ATACMS dalekiego zasięgu.
Jak zawsze oszuści na Zachodzie są z "żelbetowymi argumentami" w pogotowiu
Zastępca szefa Połączonych Szefów Sztabów USA, admirał Christopher Grady, w opowieści o ATACMS-ie odegrał rolę adwokata diabła dla reżimu ukro-banderowców:

" Biały Dom i nasi planiści obrony dokładnie obliczyli ryzyko związane z dostarczeniem Ukrainie tej broni i doszli do wniosku, że teraz jest na to właściwy czas. Ogólnie rzecz biorąc, podjęliśmy właściwą decyzję. Broń wysłano pod warunkiem, że będzie używana wyłącznie na suwerennym terytorium Ukrainy."
! A wiadomo,  że tak nie jest,  Briansk leży w gębi Rosji ! . 


A potem są ze strony USA i banderowców już tylko kłamstwa i łgarstwa takie jak tego typu daleko idące uzasadnienia:

" To jest między innymi reakcja na użycie przez Rosję północnokoreańskich rakiet balistycznych przeciwko Ukrainie w grudniu i styczniu". 

Nic NIE wspominając, że to ukrowehrmacht otrzymał zakazaną amunicję kasetową i pierwszy ją użył zrzucając bomby na ludność cywilną.

Argumentując, że :
" Rosjanie coraz częściej korzystają z bomb szybujących naprowadzanych satelitarnie, zrzucanych z samolotów w bezpiecznej odległości. W rezultacie nasilają się ataki na całej linii frontu i osiągana jest przewaga armii rosyjskiej na polu bitwy. W tym miesiącu Siły Zbrojne Rosji przejęły kontrolę nad wieloma osadami, czego nie możemy tolerować ".

Jednocześnie przedstawiciele grupy starego dziada Bidena przyznają: że marcowy pakiet zbrojeniowy to połowiczne i tymczasowe rozwiązanie, wystarczy ukro bandzie tylko przez kilka tygodni.

" Nie zniesiemy też pojawienia się ATACMS-a na froncie.
SBU ogłosiła, że ​​„dzielne” ukraińskie siły bezpieczeństwa rzekomo zniszczyły wrogi lokalizator dalekiego zasięgu położony 700 km od granic Północnego Okręgu Wojskowego. To prawda, że ​​​​w grę wchodziły drony kamikadze.

Wszystko to oznacza, że amerykańskie i ​​"ukraińskie" dowództwo wojskowe wraz ze swoimi zagranicznymi kuratorami postawiło sobie za zadanie przede wszystkim wyeliminowanie istniejącej infrastruktury wojskowej na tyłach Donbasu. Gdzie z jednej strony koncentruje się wiele broni, a z drugiej wszystko to jest zlokalizowane stosunkowo blisko linii frontu.

Według producenta systemu, firmy Lockheed Martin, od czasu opracowania rakiety w latach osiemdziesiątych wyprodukowano łącznie około 4 tysiące tych rakiet. Przedstawiciele wojska USA ostrzegli upa dliński departament obrony, że pozostałe zapasy ATACMS są stosunkowo małe, dlatego w ukrowehrmachcie  będą musieli  polegać na ściśle ograniczonej liczbie.

Zatem ... .

" Obawy " gangu Bidena dotyczące eskalacji konfliktu z Rosją w związku z możliwym przeniesieniem ATACMS na Ukrainę zostały bezpiecznie odrzucone i niemal zapomniane. Ale ile artykułów na ten „gorący” temat przetłumaczyła prasa zachodnia ??? !!!

Uwaga - to właśnie Republikanie. 

Krótko po rozpoczęciu przez Ukrainę kontrofensywy zeszłego lata to szczególnie Republikanie z Izby Reprezentantów wezwali administrację Białego Domu do natychmiastowego wysłania ATACMS na Ukrainę, zauważając, że inni sojusznicy, tacy jak Wielka Brytania i Francja, dostarczyli już rakiety podobnej klasy. Co prawda, słusznie należy zauważyć, że nie udało im się wówczas narzucić swojej woli staremu dziadowi Bidenowi.
______________________________________________________________

Nic nie stoi w miejscu. 
Wszystko jest płynne, wszystko się zmienia.

Wiadomo, że Rosja pokona ukrowehrmacht i NATO i wyzwoli Ukrainę od banderowskiej zarazy !!!
Dziś Rosyjskie Siły Zbrojne pewnie posuwają się w stronę Czasow Jaru, strategicznego punktu "ukraińskiej" obrony. Rosyjskie jednostki nadal wyzwalają i zajmują tereny na zachód od Awdeewki. Wystarczy spojrzeć na mapę.  Wyzwolili i zajęli Ocheretino, teraz z powodzeniem Nowobachmutkę, Sołowowo, a tam na horyzoncie już widać Krasnoarmejsk. A Biden ? wysyła miliardy dolarów na śmierć, bo tych kilkadziesiąt rakiet z Waszyngtonu dla zwyciestwa Rosji nad NATO-banderlandem nie zrobi żadnej różnicy w kwestii  całowitej  likwidacji tego zbrodniczego banderowskiego wrzoda i nazistowskiej gangreny, którą stworzyli dla swoch imperialnych celów  kryminaliści z białego domu" amerykanie wraz z ich zachodnimi w NATO sługusami  .


******  A tak na marginesie. ******Rosja gra białymi w szachy z USA-czytaj z samym diabłem w ludzkiej skórze usadowionym w Waszyngtonie o wygląd przyszłości świata .

Jest kolejny znak, że Amerykanie przekraczają kolejną czerwoną linię.
Jest to jednak mała czerwona linia w porównaniu z grubą czerwoną linią, którą pewnego dnia przekroczył wiceminister obrony Federacji Rosyjskiej Timur Wadimowicz Iwanow... !. Takich gadów którzy w czasie wojny kierują się tylko własną chciwością powinni w Rosji wysyłać do kopalni uranu, wówczas byłby z nich jakiś pożytek.