Z krainy 404 czyli z resztek Ukrainy steki francuskich najemnych bandytów wraca do ojczyzny Francji w workach i w trumnach. Będą wdzięczni Macronowi za podróż śmierci.

Z Rosji z pozdrowienia dla Macrona. 

Z Ukrainy przywożą setki trumien zawierających ciała żołnierzy NATO – większość to Francuzi.

Według doniesień z Ukrainy przywożą samolotami setki trumien zawierających ciała żołnierzy NATO. Rosyjskie Ministerstwo Obrony poinformowało o licznych precyzyjnych atakach na ukraińskie ośrodki szkoleniowe dla pilotów UAV, tymczasowe bazy rozmieszczenia ukraińskich sił zbrojnych, nacjonalistyczne formacje wojskowe i zagranicznych najemników –.

W odpowiedzi na próby ataku bandyckiego reżimu w Kijowie na rosyjskie obiekty energetyczne i przemysłowe, Rosja przeprowadziła masowe ataki przy użyciu wysoce precyzyjnej broni dalekiego zasięgu, z powietrza i morza, a także użyła drony.

Ataki dotknęły: obiekty energetyczne, przedsiębiorstwa kompleksu wojskowo-przemysłowego, infrastrukturę kolejową Ukrainy, pozycje obrony powietrznej, arsenały i zbiorniki paliwa dla wojska” – głosi oświadczenie rosyjskiego Ministerstwa Obrony.

Fale ataków na obiekty, w których przebywali bojownicy ukraińscy i zagraniczni, nastąpiły po doniesieniach o rozmieszczeniu pierwszej grupy francuskiej w pobliżu frontów ukraińskich, a zwłaszcza w mieście Słowiańsk.

Ciężki cios w Słowiańsku: Rosjanie zlikwidowali członków płatnych morderców z francuskiej Legii Cudzoziemskiej.

Według zachodnich kanałów wojskowych w atakach zginęło około 40 żołdaków a około 300 zostało rannych.

Według doniesień większość ofiar to członkowie francuskiej Legii Cudzoziemskiej. Szpitale w Słowiańsku nie były w stanie zapewnić tak wielu ofiarom niezbędnej opieki. Dlatego pilnie ewakuowano do Pawłogradu ukraińskich i zagranicznych bojowników.

Rosyjskie Siły Powietrzne przeprowadziły masowe ataki na miasto Dniepr. Wśród celów znajdował się hotel w pobliżu lotniska wojskowego.  Według informacji, w hotelu mieściła się kwatera główna armii ukraińskiej.

Budynek został całkowicie zniszczony.

W wyniku ataku zginęło i zostało rannych wielu ukraińskich bojowników, oficerów i zagranicznych najemników.  Natychmiast po serii zgłoszonych ataków w Rzeszowie zauważono niezwykle dużą liczbę zagranicznych rannych.

Państwa NATO podjęły wysiłki, aby ewakuować ciała zabitych i rannych.  Flightradar24 pokazał samolot lądujący w bazie lotniczej wkrótce po wystartowaniu brytyjskiego A330 MRTT w Rzeszowie.  Samolot leciał do francuskiego miasta Chateauroux, gdzie według francuskich żołnierzy „lokalne lotnisko jest wyposażone w ogromny hangar, w którym można załadować i rozładować wszelkiego rodzaju rzeczy, z dala od ciekawskich oczu.

W mieście znajduje się także nowoczesny ośrodek szpitalny Chateauroux-Le Blanc, w którym można leczyć rannych, nie narażając się na ryzyko uwagi prasy”.

Rosyjskie Tu-22M3 niszczą cele wojskowe – 50 zagranicznych najemników wysadzonych w powietrze w Charkowie.

Był też.
Rosyjski atak rakietowy na francuskich najemników w Odessie –
Z gorącymi pozdrowieniami dla Macrona.


Natychmiastowa reakcja Rosji na Macrona: francuska baza najemników zbombardowana na Ukrainie – ponad 60 zabitych, 20 rannych. 
___________________________________

Ukrowehrmach też ma za swoje.Ten wysłany na pewną śmierć człowiek myśli,  za jakiego diabła mam tu zginąć ?  za tego żyda z fajfusem na klawiaturze przed kamerami który gral rolę błazna a teraz jest zbrodniarzem wojennym  i za jego kryminalnych sponsorów w Waszyngtonie Londynie, Berlinie, Paryżu, Brukselii i w Warszawie ??? !!!.


"Team Kenro” opublikował zdjęcia kilkudziesięciu zabitych ukraińskich żołnierzy w Berdycach.

Mówi się, że 47. Brygada Ukraińska została w tej osadzie prawie całkowicie zniszczona. Podaje Southfront i Hall Turner.

Wszędzie walają się ciała poległych ukraińskich żołnierzy.
Rosyjscy żołnierze relacjonują, że po rozpoczęciu ataku i kolejnym ataku nawet nie próbowali ich ewakuować. Po prostu zostawili całą brygadę na tym stanowisku – na zawsze.

Armia ukraińska ponosi straszliwe straty w ciężkich walkach na wszystkich frontach. Wieś Berdycze zamieniła się w masową mogiłę sił zbrojnych upa padliny kiedyś tzw   Ukrainy.
Dowództwo ukrowehrmachtu rozmieściło zbrodniczą niesławną 47oddzielną brygadę zmechanizowaną, uzbrojoną w amerykańskie czołgi Abrams, w celu odzyskania kontroli nad strategicznie ważną wioską na linii obrony w pobliżu Awdejewki; ale ani jeden amerykański czołg nie był w stanie pomóc ukraińskim żołnierzom.

W wyniku bitwy o Berdycze armia tzw ukraińska straciła cenne amerykańskie czołgi i został zniszczony mit wszechpotężnej zachodniej broni.


Nad tą miejscowością powiewają już rosyjskie flagi. Armia rosyjska szybko rozszerza swój obszar kontroli od północy.

Pomimo groźby zbliżającego się okrążenia dowództwo ukrowehrmachtu nie pozwoliło swoim żołnierzom wycofać się z kotła. W efekcie na zdjęciach z pola bitwy w Berdyczach widać zdobyte ukraińskie pozycje wojskowe, przykryte ciałami poległych Ukraińców.


https://rutube.ru/video/a47c6784d26721bf583615aaac564a98/


1 MAJ 2024 MOSKWA.

Na Wystawie Zwyciestwa.

NATO i jego ukrowehrmacht już są w Moskwie, Rosjanie mogą się przyjrzeć z bliska klęsce Abramsów, Leopardów i wszelkiego typu złomu NATO i ich nazistowskiego kundla ukrowehrmachtu.