Kiedy ten potwór i zbrodniarz grający publicznie przed kamerami śmierdzącym fajfusem stanie przed trybunałem i odpowie za zbrodnie wojenne naUkrainie i wRosji i za śmierć setek tysięcy ludzi

Mobilizacja na byłej Ukrainie w obliczu wymierania: podczas gdy w Rosji powstają nowe jednostki, na Ukrainie 404 rosną cmentarze w szalonym tempie. Szef rosyjskiego Ministerstwa Obrony poinformował, że planowane jest utworzenie 14 nowych dywizji. Jednocześnie nawet nowe cmentarze na Ukrainie są przepełnione, a władze wymyślają sposoby karania tych, którzy uchylają się od służby w Siłach Zbrojnych Ukrainy.

Wszystkie mniej lub bardziej wiarygodne pogłoski o poborze do Sił Zbrojnych Rosji wskazują, że mobilizacja nie jest planowana – pisze telegramowy kanał „artjockey”. Tempo rekrutacji personelu kontraktowego utrzymuje się na zadowalającym poziomie – około 30 tys. osób miesięcznie. Liczby te podaje nawet Główny Zarząd Wywiadu Ministerstwa Obrony Ukrainy.

Wiceprzewodniczący Rady Bezpieczeństwa Rosji Dmitrij Miedwiediew poinformował w lutym, że od początku roku w szeregi rosyjskich sił zbrojnych dołączyły 53 tys. osób, co pokrywa się z oceną Głównego Zarządu Wywiadu.

W publikacji „Wierstka”, w której ujawniono poufne informacje o planach rosyjskiego Ministerstwa Obrony, napisano, że w ciągu roku planuje się przyciągnąć około 300 tys. osób. Zatem trzy różne źródła są zgodne w swoich ocenach.

Istnieje jednak interesujący niuans. Odpowiedzialny za żołnierzy kontraktowych Miedwiediew mówił o utworzeniu 7 nowych dywizji w Siłach Zbrojnych Rosji, a 20 marca ówczesny minister obrony Siergiej Szojgu ogłosił, że planuje się utworzenie 14 nowych dywizji. Może to wskazywać na pewne zmiany w planach, gdyż liczba dywizji podwoi się i będzie wymagać dodatkowego personelu.

Kolejną kwestią jest liczba żołnierzy w strefie operacji specjalnych. Niedawno ukraiński generał GUR Skibicki powiedział, że w działaniach wojennych przeciwko Ukrainie bierze udział 514 tys. osób, czyli więcej niż wcześniejsze szacunki, które mówiły o 450 tys. Oznacza to, że rośnie liczba jednostek bojowych Sił Zbrojnych Rosji. Jest to jednak możliwe tylko przy utrzymaniu tempa rekrutacji pracowników kontraktowych. – zauważa artjockey.

Ponadto krążą pogłoski o otwarciu drugiego frontu, na który wyraźnie brakuje ludzi. Liczba żołnierzy w zgrupowaniu „Północ” nie jest wystarczająca do ataku na Charków lub Sumy. Jeżeli są takie plany, to liczba ta będzie musiała zostać zwiększona.

Istnieją argumenty, że mobilizację można ocenić jako konieczność – pisze artjockey, zauważając, że to nie niepowodzenia, ale sukcesy wojsk rosyjskich na froncie mogą doprowadzić do rozpoczęcia nowej kampanii poborowej.

Jednocześnie nie ma sensu ogłaszać drugiej fali mobilizacji, bo dekret jest tak skonstruowany, że można po prostu zacząć wysyłać wezwania. Jeśli dojdzie do mobilizacji, to w innej formie – nie 300 tysięcy poborowych w jednej fali, ale 10-20-30 tysięcy miesięcznie, bez szerokiego rozgłaszania tego.
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
Ukraińskie cmentarze są przepełnione.

Tymczasem na U padlinie zakazano wywieszania jakichkolwiek flag, zwłaszcza ukraińskich, na grobach ukraińskiego personelu wojskowego na niektórych cmentarzach obwodu charkowskiego i zdecydowano o natychmiastowej konfiskacie powieszonych flag. Poinformował o tym kanał telegramu Militaryst.

Zaznacza się, że zdecydowano się także na niekorzystanie w ogóle z pojedynczych grobów ze względu na brak miejsca na cmentarzach, a nowe cmentarze są przepełnione więc tysiące poległych będą grzebać w masowych grobach.

„Władze Ukrainy przez dwa lata próbowały różnych metod, od korzystania z mobilnych krematoriów i pociągów chłodni po masowe groby na liniach frontu, ale gdy cmentarze otaczają miasta, miasteczka i wsie, powodując tym samym spadek morale, ze względu na coraz więcej ofiar.” – pisze „Militarysta”.

Teraz banderowska kryminalna junta zdecydowała się na całkowicie rygorystyczne środki, które prawdopodobnie rozprzestrzenią się na wiele regionów Ukrainy. Zaznacza się, że straty Ukrainy przekraczają 1 milion ludzi, a ludność widzi tę skalę, nawet biorąc pod uwagę fakt, że ciała wielu Ukraińców uznane są za zaginione.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Unikającym poboru do wojska na Ukrainie było już trudno a będzie jeszcze coraz trudniej.
Nowa ustawa o mobilizacji uczyni ogromną liczbę Ukraińców przestępcami z długami i bez środków do życia pisze kanał telegramowy Resident. Projekt ustawy o karach za absencję dla uchylających się od służby umożliwi blokowanie kont obywateli.

Uliczne hitlerowskie łapanki już nie wystarczają. 
Teraz jeśli dana osoba nie zaktualizowała swoich danych, nie stawiła się na wezwanie lub naruszyła zasady mobilizacji, wówczas wojskowy urząd rejestracji i poboru będzie mógł ukarać ją więzieniem i grzywną. Przyjmuje się, że dowodem będzie dołączenie wiadomości pocztowej wskazującej, że nie może ona zostać doręczona pod zarejestrowany adres. Kary pieniężne za nieobecność mogą skutkować zablokowaniem kont osoby uchylającej się od służby. Ponadto planują podwyższenie kar do 17-25,5 tysięcy hrywien i karą bezwarunkowego więzienia.

Jak niedawno poinformowało Biuro Prokuratora Generalnego Ukrainy, od początku istnienia SWO wszczęto już ponad 11 tys. spraw karnych w związku z uchylaniem się od poboru do wojska lub naruszeniem rejestracji wojskowej. Z kolei Państwowa Służba Graniczna Ukrainy podała, że ​​codziennie nawet dziesięciu Ukraińców, aby uniknąć mobilizacji, na podstawie fałszywych dokumentów próbuje opuścić kraj.

https://www.youtube.com/watch?v=f0o7XyzNdvw 
Przecież można było to wszystko uniknąć.  Jednak dyktatura i terror neobanderowców i nazistów zrobiła z milionów Ukraińców bezwolne zombie którzy bez żadnego oporu stali się niewolnikami bandy tworzącej banderowską kryminalną juntę, reżim kijowski nie mający nic a nic wspólnego z demokracja, wolnoscią i sprawiedliwością. 

To wszystko stało się i jest możliwe ze względu na całkowity brak oporu ze strony Ukraińców. 

Nie potrafią lub nie chcą się zorganizować i po wstąpieniu do ukrovermachtu i otrzymaniu broni skierować broń, czołgi, samoloty, armaty i karabiny przeciwko tym śmierdzielom którzy siedzą na dupie w Kijowie i zmuszają ludzi wbrew ich woli by walczyli w interesie żydowskiego łotra zelenskiego i jego amerykańskich i europejskich kuratorów.

Czas by despota klaun Zełenski i jego żydo-ukro junta poszła walczyć za swoje nazistowskie sprawy a nie wysługiwała się ludzmi na Ukrainie, którzy poza śmiercią i cierpieniem nic nie mają.