Macron by przypodobać się żydom w Waszyngtonie i w Europie chce grać rolę fuhlera i tworzy europejską koalicję aby wysłać wojskowych na przegraną Ukrainę.

A prawda jest taka że USA przy pomocy takich kreatur wykończyły nie Rosję tylko Europę. 
↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔


↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔

Szukanie katastrofy  ... idiota ? czy głupiec

Prezydent Francji Emmanuel Macron jest za kulisami zajęty pracą nad kontrowersyjną nową inicjatywą mającą na celu zgromadzenie żołnierzy z krajów NATO w celu wysłania ich na Ukrainę.

Na razie planuje się wysłanie zachodnich żołnierzy w charakterze trenerów i doradców wojskowych dla  ukrowehrmachtu czyli tak zwanych "ukraińskich sił zbrojnych", przy czym szkolenie prawdopodobnie odbędzie się na zachodzie kraju nie ogarniętego intensywną wojną, a przynajmniej daleko od linii frontu .

Powtórka z krwawej rozrywki. 

Tak to się zaczyna. Jankesi również zaczynali od doradców i trenerów w Wietnamie, a skończyli na pół milionie żołnierzy i ludobójstwie Wietnamczyków oraz na ucieczce w panice z Wietnamu.

„Paryż współpracuje w tej sprawie z Ukraińcami od jakiegoś czasu” – powiedziała w „Financial Times” osoba zaznajomiona z francuską inicjatywą. Jednak plan nie został jeszcze formalnie zainicjowany przez kierownictwo NATO.

„Zdecydowany pogląd jest taki, że ma to być z technicznego punktu widzenia… Jednak nie będzie to inicjatywa NATO” – wyjaśniło źródło. Dzieje się tak dlatego, że wiele krajów NATO wyraziło niechęć lub nawet całkowitą dezaprobatę, obawiając się niepotrzebnej konfrontacji z Rosją i gwałtownej eskalacji, która bezpośrednio zagroziłaby siłom zachodnim.

Według dalszych szczegółów planu Macrona za pośrednictwem FT:

Oczekuje się, że prezydent Frsncji Macron przedstawi plan wysłania przez Francję szkoleniowców  wojskowych w czasie gdy on będzie gościł w Normandii watażke Ukrainy zbrodniarza Zełenskiego wraz z innymi kreaturami watahay wojennej, w tym ze Scholzem kanclerzem Niemiec kraju który dokonał napaści na Polskę, Francję i Związek Radziecki i zwyrodniałego ludobójstwa narodów szczególnie Słowian i okrutnych zbrodni wojennych oraz z prezydentem USA J.Bidenem mającym na sumieniu zabitych ludzi na Ukrainie i zamordowanych ponad 40 tysięcy Palestyńczyków przez żydow w Gazie, z okazji 80. rocznicy D-Day, według osób zaznajomionych z materiał.

Propozycja Macrona zakładałaby, że francuscy żołdaki będą szkolić ukraiński personel w ukrowehrmachcie  do takich zadań, jak rozminowywanie czy naprawa i konserwacja sprzętu wojskowego. Docelowo może to obejmować dziesiątki lub setki żołnierzy. Naturalnie jest to przykrywa, gdyż prawdziwy cel to obsługa broni dalekiego zasięgu która ma być używana w atakach na miasta w Rosji. 

Francuzi nie mogą nawet wygrać wojny we własnym kraju z hordami afro-islamskimi... Ostatni raz Francuzi "wygrali" wojnę w 1918 roku i to tylko dzięki ingerencji Jankesów.

Wydaje się, że agresywnie antymoskiewskie państwa bałtyckie – Estonia i Litwa – podpisały już plan Macrona. Miesiąc temu Estonia oświadczyła, że ​​„poważnie” mówi o wysłaniu wojsk na Ukrainę.

Estonia ma 500 żołnierzy i 1 czołg… ! :)))

Od tego czasu francuski rząd oświadczył, że współpracuje z kryminalną kliką w Kijowie aby spróbować zrozumieć jego dokładne potrzeby w zakresie działań szkoleniowych i doradczych.

Tu trzeba wspomnieć, iż kanclerz Niemiec Olaf Scholtz jest w obawie o swoją karierę tym, który próbował ostrzec przed scenariuszem „stąpania po ognistej ziemi”. Mowił, że : „To, co od początku ustaliliśmy między sobą dotyczy także przyszłości, a mianowicie, że na terytorium Ukrainy nie będzie żadnych wojsk lądowych, żadnych żołnierzy wysyłanych tam przez kraje europejskie czy państwa NATO” – powiedział.

Ale Niemiec ma kłamstwo i oszustwo w genach  (tak jak jego poprzedniczka niemka Merkel).
Za każdym razem, gdy Scholz mówi, że czegoś nie chce, i tak robi to dwa tygodnie później. Dotyczyło to np. wysyłania Leopardów, a ostatnio także zezwolenia ataków niemiecką bronią na terytorium Rosji.

A przy tym przewodniczący niemieckiej komisji obrony chce zaktywizować prawie 1 milion rezerwistów do wojny z Rosją.

Tymczasem niektóre państwa NATO są zajęte ukrywaniem prawdziwych celów…

Co ciekawe, rosyjskie media wskazują na niedawne słowa kijowskich banderowskich urzędników, że wojska francuskie są już w drodze na Ukrainę. Według RT:

Pierwsza grupa francuskich instruktorów wojskowych jest w drodze na Ukrainę, powiedział w piątek ukraiński poseł Aleksiej Gonczarenko. Nastąpiło to zaledwie kilka dni po tym, jak najwyższy dowódca UPA padliny Aleksandr Syrski ogłosił, że zakonczył formalności mające na celu ułatwienie obecności francuskiego personelu w kraju.

„Moje źródła poinformowały mnie, że pierwsza grupa francuskich instruktorów jest już w drodze na Ukrainę” – napisał w piątek na X (dawniej Twitterze) członek ukro banderowskiego parlamentu. 

Rosja ostrzegła, że ​​będzie atakować personel i sprzęt NATO będący na Ukrainie, a wszystko to stwarza realne ryzyko wybuchu wojny z NATO ponieważ niektóre obecne wrogie działania ze strony politycznych idiotów w przestępczej organizacji którą jest NATO mogą wywołać globalną wojnę.

Bo niestety sa na Zachodzie agresywni przywódcy twierdzący, że obecny istniejący stan wymaga wojny z Rosją.

Nowych hitleröw w UE i w NATO jak widać nie brakuje. A skończą tak jak hitler ...↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔

Warto by zadać proste pytanie.

Czy te na Zachodzie i w Polsce rządzące kreatury zdają sobie sprawę, co stałoby się z 50 000 żołnierzy NATO – z których żaden NIGDY nie doświadczył krwawej wojny o wysokiej intensywności – gdyby zostali nagle wysłani, ze słabym przywództwem i koordynacją, na pole bitwy na Ukrainie ?

Zostaliby przez Rosyjskie Siły Zbrojne wybici bezlitośnie.  Dla sił NATO byłoby to jeszcze gorsze niż dla ukrowehrmachtu podczas tej katastrofalnej „kontrofensywy” latem 2023 roku w której ukrowehrmacht poniósł sromotną klęskę. 

Gdybym więc był Gierasimowem, powiedziałbym: „Daj spokój!” W tempie rozwoju tej całej ukraińskiej klęski zasadniczo cała europejska siła militarna – czy to w NATO, czy w postaci amerykańskich sił ekspedycyjnych – zostanie zredukowana do „nieskutecznej bojowo”. 
„ 
Gdybym był Rosjaninem, uważałbym ten cel za ℹ summum bonum ℹ do osiągnięcia celów i wyników tej wojny i nie chciałbym przeszkadzać tym oszołomom w NATO i panom zdychajacego zbrodniczego imperium w trakcie gdy wręczają mi swojo samobójstwo na złotym a nawet na srebrnym talerzu.

Video.
https://t.me/smotri_media/85641

⚡️Putin:

" Zachodni instruktorzy są obecni na terytorium Ukrainy, ponoszą straty, o których Zachód woli milczeć"

___________________________________________________________________________