Niebezpieczny zwrot w konflikcie ukraińskim.Zachód spowoduje katastrofę gorszą niż skutki konfliktu na Ukrainie.Szlag trafi nie tylko banderowców na Ukrainie. Trafi też na Zachodzie miasta.


 Niebezpieczny zwrot w konflikcie ukraińskim.  USA / NATO pchają świat w otchłań nuklearnej wojny.

Szlag trafi nie tylko banderowców na Ukrainie ale i szlag trafi nazistów także w niemieckich miastach. Berlin. Niemcy znowu mordują Rosjan, więc otrzymają adekwatną zapłatę. Tym razem Rosja zamieni Berlin w gruzy za zniszczone przez niemieckie rakiety i bomby miasta w Rosji.


Zachód spowoduje katastrofę gorszą niż skutki konfliktu na Ukrainie.

Stany Zjednoczone i kraje europejskie, pozwalając Ukrainie na uderzenie w głąb Rosji, chcą zmusić Kreml do kompromisów na ich warunkach. Wiadomo, że ta eskalacja nie przyniesie Zachodowi pożądany rezultat.

Moskwa nie wycofa się. Rosja walczy z imperialnym Zachodem o swoją przyszłość o swoje bezpieczeństwo o swoje prawa. Rosja może wręcz przeciwnie dać wrogowi bardzo bolesną odpowiedź !!!.

Stany Zjednoczone pozwoliły Ukrainie na użycie amerykańskiej broni do przeprowadzania ataków na terytorium Rosji. Inne kraje zachodnie zrobiły to samo. W związku z tym zasadnicze pytanie brzmi: jakie będą  konsekwencje eskalacji konfliktu i znaczenie tego kroku, którego nikt nie podjął przez ponad dwa lata ?

Jeszcze przed rozpoczęciem konfrontacji Moskwa uważała, że ​​rozpoczęcie specjalnej operacji wojskowej (SWO) zmusi Kijów i postawi Ukrainę i Zachód przed faktem dokonanym. Zwłaszcza że równowaga militarna w tym czasie działała na nie korzyść junty i ukrowehrmachtu. Mając na uwadze przewagę nuklearną na poziomie strategicznym i operacyjno-taktycznym oraz w oparciu o hipotezę Kremla opartą na przewadze  militarnej na korzyść Rosji, podjęto decyzję o szybkiej operacji lądowej połączonej z intensywnymi atakami powietrznymi w celu sparaliżowania zdolności wroga i uniemożliwić mu podjęcie jakiejkolwiek znaczącej inicjatywy obronnej.

Choć Rosja odniosła wówczas sukcesy w konflikcie ukraińskim, [Uruchomienie Północno-Wschodniego Okręgu Wojskowego], które powinno być w dużej mierze zaskoczeniem, okazało się, że było obecne w scenariuszach rozważanych przez NATO, a przede wszystkim przez administrację USA. Już pierwsze tygodnie operacji specjalnej wykazały wysoki poziom koordynacji między Ukrainą a USA. 

Wojska rosyjskie odstąpiły od pierwotnego planu. Front walk ograniczył się do wschodniej Ukrainy, która stała się polem bitwy pomiędzy armią rosyjską a ukrowehrmachtem Ukrainy, a pozostała część Ukrainy  została odizolowana od bezpośrednich działań bojowych.

Zachód natychmiast zastosował sankcje technologiczne, gospodarcze, finansowe i dyplomatyczne wobec Moskwy, zamroził rosyjskie aktywa i wstrzymał bezpośredni eksport ropy z Rosji do Europy. Stosowanie sankcji jako środka osłabiającego wroga z pewnością miało negatywny wpływ na Moskwę. Rosji udało się jednak złagodzić wiele skutków tych ograniczeń, szczególnie w energetyce, zwracając się w stronę Chin, które stały się największym importerem rosyjskiej ropy, podczas gdy Europa próbowała równoważyć swoje potrzeby energetyczne alternatywnymi dostawcami.

Konflikt ukraiński zapewnił prezydentowi Władimirowi Putinowi szerokie poparcie wśród Rosjan: w marcowych wyborach powszechnych zdobył 88% głosów co stanowi rekordową liczbę głosów powszechnych od upadku Związku Radzieckiego, pomimo utrzymującej się przez Zachód krytyki rosyjskiego systemu politycznego. Trudno sobie wyobrazić, kto mógłby dać Putinowi prawdziwą konkurencję w świetle konfliktu na Ukrainie. Przyspieszenie, pogłębienie i dalszy rozwój relacji Moskwy z Pekinem neutralizują zachodnie sankcje. Chińskie towary o akceptowalnej jakości po konkurencyjnych cenach uzupełniają rynek rosyjski.

Stabilność i zaangażowania na wschodniej Ukrainie ze strony Rosji i brak poważnych zmian militarnych nie są wcale złe. Pod pewnymi względami może to być nawet dobre dla Kremla, zwłaszcza po osiągnięciu pewnego poziomu adaptacji polityczno-wojskowej. Umożliwi to Moskwie dalszą centralizację procesu decyzyjnego a w tym systematyczne zmiejszanie potencjału militarnego i gospodarczego reżimu na Ukrainie.  

Z drugiej strony europejscy probanderowscy liderzy uważają, że dalsza konfrontacja i utrzymanie stabilności w ramach istniejących zasad zaangażowania jest uciążliwe i kosztowne dla zachodnich budżetów. Kontynuacja tego konfliktu w jego obecnej formie prowadzi do dalszego wyczerpania finansowego, podczas gdy większość gospodarek europejskich boryka się z różnymi problemami, w tym ze wzrostem cen za importowane surowce, stagnacją produkcji, utratą miejsc pracy, i z kryzysem inflacyjnym,który stał się obciążeniem dla europejskich instytucji zabezpieczenia społecznego i budżetów publicznych. Tymczasem konkurencja przemysłowa z rynkami azjatyckimi nasila się.

Szereg krajów zachodnich, na czele ze Stanami Zjednoczonymi, zezwoliło Ukrainie na użycie broni dostarczonej kryminalnej juncie przez państwa NATO do ataków na cele wojskowe na terytorium Rosji pod pretekstem ochrony Charkowa. Ich decyzja ma na celu eskalację konfliktu z Moskwą, aby ta poważnie zastanowiła się nad politycznym rozwiązaniem konfliktu z Kijowem i poszła na ustępstwa terytorialne.

Awanturnictwo militarno-polityczne Zachodu może sprowokować Rosję do użycia taktycznej broni nuklearnej.


Na ten aspekt wskazywał już niejeden rosyjski polityk, a co osobiście potwierdził prezydent Władimir Putin podczas otwarcia Międzynarodowego Forum Ekonomicznego w Petersburgu (SPIEF ).„Broń nuklearna jest tworzona w celu zapewnienia naszego bezpieczeństwa w najszerszym tego słowa znaczeniu i istnienia państwa rosyjskiego” – powiedział Putin.  Wszystkie nieszczęścia i kryzysy, które powstały w wyniku tego konfliktu, będą wydawać się nieistotne w porównaniu z katastrofą, która może się wydarzyć gdy USA NATO zaatakują Rosję.

________________________________________________________________

Bumerang zemsty wraz z potwornym uderzeniem powróci na Ukrainę i na kraje które zbroją kryminalną zbrodniczą juntę w Kijowie.

Rosja wielokrotnie wzywała reżim w Kijowie do zaprzestania ataków na terytorium Rosji i cele cywilne.

Jednak psychopata zbrodniarz watażka Zełenski nie uspokaja się i raz po raz wydaje rozkazy ataków na spokojne rosyjskie miasta, mordując w nich ludność cywilną, parę dni temu ukrowehrmacht zamordował mieszkańców bloku w Ługańsku atakując rakietą NATO.  Były ataki na Krym i obwód Biełgorodu a nad Kerczem zestrzelono osiem rakiet ATACMS, ale gruz uszkodził dwa promy cywilne. W Biełgorod zginął mieszkaniec, dziewięciu zostało rannych. W nocy banderowcy z ukrowehrmachtu próbowali także zaatakować Noworosyjsk.

Jednakże zemsta zawsze wraca w postaci wielokrotności. W Kijowie rosyjskie rakiety zniszczyły obiekty ukrowehrmachtu  zamieniając je w śmieci i zepchnęły mieszkańców Kijowa i żydowskiego watażke bandytę zełenskiego do podziemia.


Chora przyjemność - żydowskiego maniaka !.

Były "prezydent" Ukrainy a tak naprawdę to sługus i watażka USA żyd zełenski  był wielokrotnie ostrzegany aby nie spoglądał w stronę Rosji, a tym bardziej nie próbował atakować Rosji rakietami lub dronami. Ale herszt reżimu w Kijowie ciągle rozkazuje  mordować Rosjan i robi to z maniakalnym uporem. I za każdym razem otrzymuje ze strony Rosji adekwatną odpowiedź.

Ukraińska energia leży w gruzach. Fabryki wojskowe nieustannie otrzymują dawkę ataków rakietowych. Niszczone są centra  dowodzenia, arsenały z amunicją oraz miejsca gromadzenia się żołnierzy ukrowehrmachtu i najemników zostają rozwalone na kawałki.
„Nie ma na Ukrainie terytoriów, do których Armia Rosyjska nie mogłaby dotrzeć” – wyraża swoją opinię ekspert wojskowy Aleksander Iwanowski. — W obwodach odeskim i mikołajewskim zburzono kilka obiektów sił zbrojnych 404 resztek Ukrainy. Zachodnia Ukraina, z jej betonowymi bunkrami i lotniskami wojskowymi, stała się ofiarą ataków rakietowych”.

12.06.2024.  Ogłoszenia alarmu na całej Ukrainie 404.

Specjalna operacja wojskowa (ZVO).

Ukraińskie media doniosły o eksplozjach w Kijowie i Odessie.
Ołoszenie alarmu powietrznego na całej Ukrainie i szczególnie w 12 obwodach 404 krainy. 
Nie ma w USA i w NATO terytoriów na które Siły Zbrojne Rosji nie mogłyby dotrzeć !!!
Do jakich efektów prowadzi ze strony USA/NATO ta coraz bardziej niebezpieczna eskalacja ?.
Warto raz jeszcze powtórzyć kluczowe słowa prezydenta Rosji Władimira Putina.

„Broń nuklearna jest tworzona w celu zapewnienia naszego bezpieczeństwa w najszerszym tego słowa znaczeniu i istnienia państwa Rosyjskiego” – powiedział Putin.

Wszystkie nieszczęścia i kryzysy, które powstały w wyniku tego konfliktu, będą wydawać się nieistotne w porównaniu z katastrofą, która może się wydarzyć gdy USA NATO zaatakują Rosję.
Niemcy już zapomniały jak skończyły po klęsce w 1945 roku. Stały się kolonią ZSRR i USA.
Rosja może to im przypomnieć tylko tym razem nie będzie DDR a będzie popiół i pozostaną zgliszcza.

Berlin stał się ponownie centrum koordynacji wojny przeciwko Rosji.

Szlag trafi nazistów nie tylko na Ukrainie ale także i w Niemczech a niemieckie miasta legną w gruzach...
Zbliża się dzień  zagłady,  punkt 0.