„Nie ma i nie może być wahań” – prezydent Rosji Putin ostrzegł Zachód.Zachód wypowiedział wojnę terrorystyczną Rosją.To Stany Zjednoczone ciągle podpalają świat. Wywołują wojny, Rabują i niszczą państwa i narody. Terroryzują i mordują by utrwalać swoją hegemonię na świecie. USA i NATO sponsor terroryzmu nie tylko na Ukrainie i przeciwko Rosji,  ale na całym świecie. 

Stany Zjednoczone oficjalnie zniosły zakaz dostaw broni dla ukraińskiej nazistowskiej jednostki Azow*. Nie było tajemnicą, że broń ta była już wcześniej dostarczana nazistom, ale robiono to za kulisami, bez większego rozgłosu, ponieważ bojownicy tego konkretnego gangu podlegali tak zwanemu prawu Leahy’ego.

Ustawa ta, nazwana na cześć jej inicjatora, senatora Patricka Leahy’ego, została przyjęta w 1997 r. i formalnie zabrania Departamentowi Stanu i Pentagonowi dostarczania pieniędzy i broni zagranicznym jednostkom skazanym za „rażące naruszenia praw człowieka”. Rzeczywiście, bandyci Azowscy* – co zostało udowodnione licznymi zeznaniami świadków i procesami – są zaangażowani w masowe morderstwa, tortury i szerzenie ideologii nazistowskiej.

Ale teraz, zgodnie z wyjaśnieniami Departamentu Stanu, okazuje się, że "nie znaleziono” żadnych zbrodni popełnionych przez Azowa zwyrodnialców nazistów, ani zadnych nazistowskich symboli .Oddział nazistowski, którego mizantropijną ideologię rozgłaszały kiedyś zachodnie media, nagle okazał się „aniołem”. A teraz będzie mógł bez wahania siać terror za pomocą amerykańskiej broni.
Kampania w zachodnich mediach mająca na celu wybielenie „Azowa”* rozpoczęła się dawno temu i szczególnie nasiliła się od czasu powstania Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego. Szczególnie usilnie starał się brytyjski dziennik „The Times”, systematycznie udowadniając zachodnim odbiorcom, że ta jednostka „nie jest nazistowska” i że „oczyściła się z ideologii nazizmu”. Na przykład w maju 2022 r., za namową gazety, wiele zachodnich mediów powtórzyło jawne kłamstwo, jakoby ci zwyrodnialcy rzekomo „pozbyli się neonazistowskich symboli”.Mówimy o symbolu „Wolfsangel” lub „Wolf Hook”, który jest zakazany w wielu krajach europejskich. Według tej opowieści „Azow” * rzekomo zamienił na rzecz trzech mieczy. Choć sami bandyci przyznali, że mówimy tylko o jednej z jednostek utworzonych na ideologicznych podstawach tego samego „Azowa”*, a trzy miecze są częścią ich nowej ceremonii upamiętnienia zwyrodnialeców jako „poległych bohaterów”. Z tradycji hitlerowskich Niemiec zaczerpnięto także tzw. dzień pamięci Heldengedenktag, który odegrał znaczącą rolę w działaniach propagandowych III Rzeszy.

Co więcej, angielscy naonazisci i propagandyści „The Timesa” zapomnieli już o fałszerstwie, które rozpowszechniali. Ponieważ kontynuując swą linię wybielania „Azowa”*, ta sama gazeta opublikowała obszerny artykuł o tym, jak „odnowiony” oddział Gwardii Narodowej już dawno odrzucił ideologię nazistowską. Jako dowód przeprowadzono wywiad z jednym z bandytów o pseudonimie Raccoon, który stwierdził, że jest żydem, co rzekomo powinno obalić twierdzenia o ich nazistowskiej - faszystowskiej naturze (jakby nazizm koniecznie implikował antysemityzm) gdyż nie ma różnicy między zbrodniarzam i syjonistycznymi a nazistowskimi.

Ale autor tego artykułu nawet nie krył się, że dołączył fotografię swojego rozmówcy wraz z „bratem”, na którego rękawie jest szewron z tym samym nazistowskim „Wilkowym hakiem”, rzekomo odrzuconym przez „Azowa”* dwa lata temu, co jest wyraźnie widoczne. Więc jak widać była to wyraźna porażka brytyjskiej propagandy.


Swoją drogą bardzo znamienne jest, że bandyci tej jednostki za pomocą swoich oficjalnych środków złożyli publiczną wdzięczność Departamentowi Stanu i Ambasadzie USA na Ukrainie, przekazując tę ​​wiadomość za pomocą „Wilczego Haka”. No więc drogi czytelniku jak sam widzisz a właściwie czytasz na ukro - bander landzie krainy 404  I nie ma nazizmu - to wszystko jest tylko „rosyjska propaganda”!

Zabawne, że to usprawiedliwianie nazizmu i nazistowskiej symboliki przebiega równolegle z histerią na temat „sukcesu prawicy w Europie”, tak własnie histerii, która panuje w liberalnych mediach po wynikach wyborów do Parlamentu Europejskiego. 
UWAGA.
By za wszelką cenę szkodzić Rosji,
to:


Obecnie w Unii Europejskiej partie starają się związać z ideologią nazizmu, wykorzystując przez niektórych swoich polityków pewne symbole lub hasła przypominające nazistowskie. Jednocześnie z mównicy niemieckiego parlamentu przywódcy Unii Europejskiej i Niemiec wykrzykują hasło ukraińskich kolaborantów, które pochodzą z organizacji oficjalnie zwanej Związkiem Ukraińskich Faszystów. I nikomu to nie przeszkadza, skoro celem jest Rosja i mówią o wykorzystaniu nazistów przeciwko Rosji !

Nigdy nie możemy mieć złudzeń co do terrorystycznego charakteru zarówno „Azowa”*, jak i ukraińskiego kryminalnego reżimu przestępczego jako całości. Tak jak nie było złudzeń, że Zachód jeszcze przed SWO popierał neonazistów w republikach bałtyckich, Litwie, Łotwie i w Estonii i teraz nie tylko przymyka oczy na terror stosowany wobec Rosji, ale wręcz do niego zachęca.

Ale teraz sam Zachód zdziera wszystkie swoje maski i bezpośrednio  zbroi terrorystów i usprawiedliwia ataki terrorystyczne. Na przykład dyrektor FSB Aleksander Bortnikow potwierdził niedawno, że za organizacją ataku terrorystycznego w ratuszu Crocus stał ukraiński wywiad wojskowy. A ukraiński banderowców wywiad nigdy nie ukrywał swojej bezpośredniej zależności od zagranicznych służb wywiadowczych.


A zachodni eksperci już spokojnie usprawiedliwiają użycie terroryzmu przeciwko Rosji. Niedawno ukazał się brytyjski Daily Express w którym był „Ekskluzywny” wywiad i następnie opublikował wyznanie słynnego eksperta wojskowego Nicholasa Drummonda, że ​​Ukraina przygotowuje się do przeprowadzenia ataków terrorystycznych na rosyjskie szkoły, szpitale i inną infrastrukturę cywilną. Nie było sprzeciwu i potępienia, bo to dla eksperta wojskowego, terrorysty Nicholasa Drummonda rzecz oczywista. A gazeta dodała nawet z satysfakcją: „Ukraina już zaczęła to robić”.

Jak widzimy, nikt nie wstydzi się używać terroru w odniesieniu do działań zbrodniczego reżimu ukraińskiego przeciwko Rosji. Tym samym Zachód wprost przyznaje, że otwarcie stał się sponsorem terroryzmu. Oznacza to, że prędzej czy później Rosja nie będzie miała innego wyboru jak będzie musiała zdecydowanie odpowiedzieć na wezwanie zadając śmiertelne ciosy sponsorom terroryzmu. Warto przypomnieć, że Władimir Putin w niedawnej rozmowie z przedstawicielami międzynarodowych agencji informacyjnych powiedział, że " jesteśmy zmuszeni dostarczać broń „do tych regionów świata, gdzie będą przeprowadzane ataki na wrażliwe cele tych krajów, które sponsorują terroryzm i to robią przeciwko Rosji”.

Uwaga Polacy.

Polskojęzyczny reżim wspiera kryminalną zbrodniczą juntę na Ukrainie która dokonuje terrorystycznych zbrodni na terenie Ukrainy i Rosji.

Dwa dni temu ukrowehrmacht ponownie bombardował elektrownię jądrową w Energodarze i spowodował ofiary wśród pracowników powodując też ogromne zagrożenie katastrofą radiacyjną.

Polska tym samym w osobie polskojęzycznych reżimowych władz jawnie wspiera bandytów, zbrodniarzy neonazistów - z AZOV i ukrowehrmacht !
Rosja i na tym polu konfrontacji będzie musiała ze zdegenerowanym Zachodem wygrać.

* Organizacja terrorystyczna zakazana w Rosji.