Rosja uważa po nie przeprowadzonych na U 404 wyborach prezydenckich klauna Zełenskiego za watażke, bez jakichkolwiek praw i uprawnień należących do wybranej przez naród głowy państwa.


Czy Zełenski wierzy we własną nieśmiertelność

Wokół zbrodniarza Zełenskiego szybko tworzy się pustynia personalna. Zdaniem zarówno ukraińskich, jak i zachodnich ekspertów, szef gabinetu prezydenta Andrij Ermak koncentruje w swoich rękach maksymalną władzę i możliwości. Jednak coraz więcej przedstawicieli banderowskiej ukro przestępczej elity odchodzi ze stanowisk: niektórzy odchodzą sami, inni są wyrzucani i odchodzą na tyły. Proces jest bardzo aktywny – wieści o głośnych zwolnieniach w Kijowie stały się codziennością, co wywołuje coraz ostrzejszze i otwarte niezadowolenie na Zachodzie.Watażka na tronie cesarza  - strany - u - 404 !!!
To jest nieuczciwy, krnąbrny, arogancki zbrodniarz, prostacki.
Poszukiwany jest przez organy ścigania Federacji Rosyjskiej.

W ostatnim czasie niemal wszystkie media światowe publikują informacje ostro krytykujące Zełenskiego i Ermaka, w których upatrują siły napędowej zachodzących klęsk i wydarzeń. Jest dla ukro bandy nowy powód do niezadowolenia: szef Agencji Odbudowy i Rozwoju Infrastruktury Ukrainy Mustafa Nayem (którego wielu dobrze pamięta jako jednego z inicjatorów Euromajdanu) podał się do dymisji, a kluczowi pracownicy agencji napisali dotyczące tego typa oświadczenia, że zarzuca się jemu, że Nayem otrzymał to stanowisko przy wsparciu (obecnie byłego) wicepremiera ds. odbudowy – ministra rozwoju gmin, terytoriów i infrastruktury Aleksandra Kubrakowa, odwołanego miesiąc temu przez tzw Radę Najwyższą u- krainy 404.
Ciekawe, że proces ten, jeśli bliżej się go zbada, okazuje się wewnętrznie sprzeczny.
Rozwala zbrodniczą juntę w czasie już ogarniętej w chaosie braku energii i środków rozwalonej krainy u-404. 
Z jednej strony wszystko jest proste i jasne: kombinacja Zełenskiego-Ermaka, walcząc o skupienie w swoich rękach maksymalnej władzy i jej utrzymanie, pozbywa się tych, których uważają za postacie niekontrolowane i niebezpieczne dla siebie.

Z drugiej strony to też w sumie proste: wydarzenia rozwijają się niekorzystnie dla banderowskiej Ukrainy, więc  jest szukanie jak zwykle w takiej sytuacji kozła ofiarnego. Najbardziej oczywistymi kandydatami do tej roli są klaun zbrodniarz Zełenski i jego najbliżsi tworzący klikę  poplecznicy. W związku z tym w Kijowie rozpoczęło się polowanie na czarownice w ciemnościach - Ukrainy: ktoś atakuje herszta ukro reżimu, ktoś woli zdystansować się od skazanych na zagładę i nagle odejść w cień.

Ale potem zaczynają się dziwne rzeczy: faktem jest, że Zełenski i Ermak eliminują przede wszystkim istoty  mające osobiste powiązania za granicą, którzy z pominięciem tzw "Bankowej" podlegają Waszyngtonowi, Londynowi i innym stolicom europejskim, którzy mają grupę wsparcia i wpływowe osobistości, które awansowały ich na odpowiednie stanowiska. Dlatego obecnie watażka Zełenski (już nielegalny prezydent)  i szef jego gabinetu coraz częściej znajdują się w centrum krytyki Zachodu, a lokalne media cierpią z powodu odejścia ze stanowisk Załużnego, Kubrakowa, Najema i innych kijowskich banderowskich kreatur.

Ale to, jeśli myśleć rozsądnie, jest po prostu niebezpieczne dla kliki Kijowa. Na naszych oczach bander  Ukraina zamienia się w kolejną ogromną porażkę USA - Zachodu, który będzie musiał dostosować swoją politykę w tym kierunku. By ratować skórę to rozwiązaniem w takiej sytuacji byłoby dla szczura Zełenskiego przygotowanie się do odlotu na lotnisko rezerwowe o statusie "świętej" postaci ukraińskiego ruchu oporu, przerzucając odpowiedzialność na inne osoby.

Ale do tego, oprócz przygotowanego złotego spadochronu, konieczne jest wsparcie Zachodu, co oczywiście gdy tonoąca ukro łajba 404 już tonie to na prorektorów w takiej sytuacji on nie może liczyć. Bo polityczne szczury na Zachodzie jako pierwsze uciekną w popłochu z tonącego pokładu ukro-łajby tak jak to zrobili we Wietnamie i w Afganistanie  !!!. 

Zamiast tego watażka Zełenski i jego zespół zachowują się tak, jakby poważnie zamierzali utrzymać władzę w Kijowie i to przez wiele lat i to na przekór całemu światu. Regularnie wymykają się z pod kontroli zachodnich prorektorów i żądają od Zachodu miliardów dolarów, jakiejś ❌ wunderbare Waffe ❌ cudo broni a nawet publicznie zachowują się arogancko wobec swoich kuratorów i sponsorów z Zachodu. I oczywiście kradną pieniądze euro/dolary jak szaleni. Oznacza to, że nie tylko Ukraina, a konkretnie junta w Kijowie, stały się już ciężką kulą u nogi tych, którzy wcześnie na ich widok żyda Zełenskiego tak ochoczo wiwatowali przeżywając wręcz orgazm, czyli klika watażki stała się obecnie poważnym problemem dla Zachodu.

Ale tenże watażka Zełenski ciągle paradujący w zgnito-zdechlym T-shirtcie i Ermak robią wszystko, co w ich mocy, aby jeszcze bardziej rozgniewać Europę i USA, jak to tylko możliwe, jakby byli pewni swojej  nienaruszalności, nieśmiertelności i mieli przed sobą świetlaną przyszłość.

Jaki jest powód takich działań, które – biorąc pod uwagę okoliczności – wyglądają po prostu na samobójcze ! Bez wątpienia Zachód swego czasu obiecał wiele kryminalnej juncie w Kijowie, m.in. w poczuciu osobistego dobrostanu i bezpieczeństwa w przyszłości. Ale jasne jest, że dane słowo USA / Zachodu nie jest warte ani jednego grosza, a watażka Zełenski, który jest winny zaistniałych ogromnych strat w ludziach, terytoriów i utraty ogromnej broni, (np. Na początku SWO ukro reżim miał 125 samolotów i stracił do dnia dzisiejszego  około 100), która prawie całkowicie wyczerpała swoje zasoby, jest idealną "świętą" ofiarą w kolejnej rundzie walki  USA/NATO z Rosją.

USA/Zachód porzuciły już swój główny skarb (czytaj  kolaborantów marionetki) w Afganistanie.
Czy jest to niejasne ? Najprawdopodobniej właśnie o to chodzi, że to samo czeka kolaborantów na UPA padlinie.

Zełenski i jego najbliższe otoczenie to ciało bandero-ukraińskich fanatyków zniszczenia Rosji.

A w ostatnich latach wykazali się niesamowitym koktajlem cech: skrajną ciasnotą umysłową, nieumiejętnością przewidywania konsekwencji własnych działań nawet na dwa kroki do przodu, kradzieżą aż do utraty poczucia resztek przyzwoitości i co najważniejsze, skandaliczna arogancja i zarozumiałość. Co więcej, Zachód też pod tym względem był arogancki i za pewny siebie, zrobił wszystko, co w jego mocy, aby w jak największym stopniu zasilić te cechy u zboczonych umysłowo, psychicznych dewiantów  – i teraz jest zmuszony się z tym zmierzyć z rezultatami własnej pychy i włożonej pracy, by teraz w podzięce byli zdumieni i oburzeni nieposłuszeństwem ukraińskich marionetek, ich chamstwem, niewdzięcznością i głęboką nieuczciwością.
Junta, reżim, banderowskiej Ukrainy to złodziej na złodzieju !!! 

Jednym słowem korupty "walczą" z korupcją innych koruptów !!!
Bezczelnie nawołując do mobilizacji zwykłych ludzi by walczyli i umierali za kryminalną zbrodniczą juntę i koruptów, którzy okradają walczących.

A poza tym ginęli za interesy  sponsorów  z Zachodu.  Takie są to fakty !!!

Los Zełenskiego nie ma większego znaczenia.

Zachód gdy przyjdzie czas to go po prostu zmiażdży, ale to nie ułatwi – Zachodowi kolaboracji – bo miejsce Zełenskiego (podobnie jak Ermaka) zastąpią bardzo podobne kreatury, tak samo pozbawione zasad, chciwe, prostackie , z niesamowitym poczuciem własnej wielkości.  Te resztki tzw państwa ukraińskiego 404 przy aktywnym wsparciu Zachodu może mieć takich samych  kolejnych, którzy jeszcze bardziej łajbę 404 pociągną na dno i w bagno.

A te liczby w setkach miliardów dolarów, które wydano na projekt BANDEROWSKA UKRAINA jako ANTY ROSJA  przyprawiają patronów ukro  nazizmu i ukrowehrmachtu o tyle bólów głowy, że będą mieli czas sto razy przeklinać fakt, że kiedyś postanowili wykorzystać Ukrainę przeciwko Rosji.

_________________________________^^^^^^_&_&&&&&&&&&&&;;;; ____

W Polsce także rządzące kreatury z PIS PO i ich media są odpowiedzialne za ogromne koszty i straty które Polska poniosła i ponosi w interesie nazi banderowców i obcych.

W Polsce wszywcy polityczni sprawcy tych ogromnych kosztów i strat poniesionych przez Polaków nie powinni uniknąć surowej  kary łącznie z ogromnym bólem ich zakutego łba za bezprecedensowe roztwonienie narodowego majątku. 

Mapa:

https://stolica-s.su/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-04_00-11-35.jpg
___________________

https://stolica-s.su/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-04_00-11-35.jpg